Sıla: 40 sene bekledim!

Ünlü şarkıcı Sıla, dün 41 yaşına bastı. Oyuncu, yeni yaşını bir süredir aşk yaşadığı oyuncu İlker Kaleli ile fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak kutladı. "Doğum günüm kutlu olsun" diyen şarkı sevgilisi İlker Kaleli'ye seslendi.

18 Haziran 2021, Cuma 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özel hayatıyla uzun süredir gündemden düşmeyen şarkıcı Sıla, Ocak 2020'de aşk yaşadığını inkar ettiği ünlü şef Hazer Amani ile nikah masasına oturmuştu. 11 aylık evlilik geçtiğimiz aylarda sona erdi, Sıla ve Hazer Amani 15 dakika süren davayla tek celsede boşandı.

Pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih eden Sıla'nın, İlker Kaleli ile aşk yaşadığı iddiası ilk olarak geçtiğimiz aylarda kulislerde yerini almıştı.


Sıla ve İlker Kaleli hakkındaki aşk iddiaları, çiftin Bodrum'da kaldıkları villada görüntülenmesiyle belgelenmişti. Geçtiğimiz haftalarda ise çift, aşk pozlarını sosyal medyadan yayınladı.


AŞKLARINI İLAN ETTİLER

AŞKLARINI İLAN ETTİLER

Sıla, sevgilisinin yanağını okşadığı siyah beyaz fotoğrafın altına, 'Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın cansın İlker Kaleli' diye yazdı...


İlker Kaleli’yse Sıla’nın göğsünde uyuduğu fotoğrafı, 'Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere Sıla' diye yazıp, paylaştı...


'O TUTTUĞUN ELİM DEĞİL KALBİM'

'O TUTTUĞUN ELİM DEĞİL KALBİM'

Dün, şarkıcı Sıla'nın doğum günüydü. Kaleli'nin elini tuttuğu kareyi sayfasında paylaşan Sıla, altına şu notu düştü:

O tuttuğun elim değil, kalbim. Eğildikçe değdim içime. Geçen zamanın ardından baktım. Hanın kapılarını kapattım. Buralara varana dek yel de esti, kasırga da vurdu. Sen olursan bir kırk yıl daha deviririm gibi bir cesaret var şimdi içimde.


"O baktığın gözüm değil, kalbim. Ve sen bana bu hayatın armağanısın. 40 sene bekledim. Şükranla... Doğum günüm kutlu olsun."

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz sene ünlü şef Hazer Amani ile evlenmişti. Ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı.


Son olarak Sıla ve İlker Kaleli'nin aşk yaşadığı iddia edildi. İkilinin aşkı Bodrum'da ortaya çıktı. Ünlü çift, ilk kez tuttukları evde objektiflere takıldı.


300 BİN TL'LİK AŞK YUVASI

300 BİN TL'LİK AŞK YUVASI

Şarkıcı, Korkmaz Bitez'deki çiftlik evinden havuz partileri yaparak çok ses çıkardığı için çıkarıldığı iddia edilmişti. Yeni evini Bitez Otel'e ait villarında bulan Sıla, 300 bin TL değerinde sezonluk villa kiraladı.


Yaklaşık bir aydır sevgilisi İlker Kaleli ile tatil yapan şarkıcı, evin etrafını çitlerle çevirerek görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.


İkilinin gazetecilerin de adreslerini öğrenmesiyle 300 bin TL ödeme yaptıkları evlerini boşaltarak Datça tarafında yeni bir ev tuttukları öğrenildi.


Uzun süre gazetecilere görüntü vermemek için çaba sarf eden, geçtiğimiz günlerde ise sosyal medyadan aşklarını ilan eden Sıla ve İlker Kaleli, ilk kez görüntülendi.

MOTOSİKLET TURU

MOTOSİKLET TURU

Yaklaşık üç aydır birlikte olan ünlü çift, Bodrum Ortakent’te motosiklet üzerinde objektiflere yansıdı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağla Şıkel mini taytıyla günaydın pozu verdi