Sıla 9 ayda 7 kez saçını değiştirdi

Sıla'nın saçlarını dokuz ay içinde üç kez rengini dört kez modelini değiştirmesi Ahmet Kural ile ilişkisinin başlangıç ve bitişine yorumlandı. İşte Sıla'nın ayrılığa dair ipuçları ve değişen saç modelleri...

22 Şubat 2018, Perşembe 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah'tan Ayşe Özyılmazel Sıla'nın saçlarındaki dikkat çeken değişimi yorumladı: "Bir kadının ruh halini öğrenmek için saçlarına bakacaksın. Çünkü ikisi pararel ilerler."

Bir kadının özel hayatı hakkında tespitte bulunmak için dört şeye bakarsın; Gözünün ferine, iş hayatının vaziyetine, Instagram paylaşımlarına ve tabii ki saçlarına..."

Ama özellikle de saçına! Çünkü kuaförü; kadının antidepresanı, kara kutusu ve can dostudur."

Sıla, geçtiğimiz aylarda birçok kez saçının modelini ve rengini değiştirdi. Özellikle son modeli bu ayrılığın sinyalini vermişti."

Geçen gün arkadaşlarım "Ne olacak Sıla'nın bu saçları" dediklerinde "Ayrılık olacak, ne zannettiniz" demiştim. Haklı da çıktım. "

Öte yandan Sıla, önceki gün Bebek'te yine bir kuaförden çıkarken görüntülendi. İki saat kaldığı kuaförde saçlarını üçüncü kez boyatan Sıla'nın son hali objektiflere yansıdı. 

AHMET KURAL İLE SILA NEDEN AYRILDI?

AHMET KURAL İLE SILA NEDEN AYRILDI?

İddialara göre; Sıla'nın, oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in eski sevgilisi Okan Can Yantır ile birlikte yemek yemesi Ahmet Kural'ı kıskançlık krizine soktu. Öfkesini kontrol edemeyen Ahmet Kural tartışma anında Sıla'ya tokat attı.

SILA'NIN ESTETİKSİZ HALİ

SILA'NIN ESTETİKSİZ HALİ

Sıla'nın bu eski fotoğrafına baktığımızda burnuna estetik yaptırdığı, dudak ve yanaklarını doldurttuğu, kaşlarının ise şeklini değiştirdiğini görüyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ üzüm bağı satın aldı