Sıla: Bizim beyaz atlı prens ata ters bindi herhalde

Sıla'nın Ayvalık'ta verdiği konserde sarf ettiği "Bizim beyaz atlı prens ata ters bindi herhalde. Baksanıza hala bekarım" dedi. 38 yaşındaki şarkıcının bu sözleri 'Ailecek Şaşkınız'da 'Beyaz atlı prens' sahnesi olan eski sevgilisi Ahmet Kural'a gönderme olarak yorumlandı

21 Ağustos 2018, Salı 09:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

On'dan Kalan Şarkılar konseptiyle Ege Turnesine devam eden şarkıcı Sıla, Altınoluk'un ardından Ayvalık'ta da 'double' yaptı.31 Temmuz'da çıktığı Ayvalık Amfi Tiyatro Sahnesi'nde bir kez daha devleşen Sıla, şarkıları ile olduğu kadar güzelliği ve sahne enerjisi ile de herkesi büyülemeyi başardı.

Her zaman olduğu gibi şarkı aralarında seyircilerle samimi diyaloglarda kuran Sıla, "İnternete ve basına yansıyan haberlerden sonra babam apar topar annemi aramış. 'Haberleri okudun mu? Bizim kız evleniyormuş' Annem tabi rahat... 'Merak etme, öyle bir şey olsa bizim gazetelerden önce haberimiz olur' cevabını vermiş babama. Maşallah basında öyle başlıklar atılmış ki; ben de bir an evleniyorum filan sandım" dedi. 

Sıla ''Düğün telaşı yazanlara bize yaşattıkları heyecan için teşekkür ediyorum. Bizim beyaz atlı prens ata ters bindi herhalde baksanıza hala tescilli bekarım. Neyse şükürler olsun ki bununla yaşamayı öğrendik" sözleri ile etkinlik alanındaki herkesi kahkahalara boğdu.


Ayvalık Amfi Tiyatro'da gerçekleştirdiği konserinin son bölümünde ise her zaman olduğu gibi partili goy goy şarkılar adını verdiği şarkılarla final yapan Sıla, tek bir boş koltuk kalmayan ve merdivenleri bile tıka basa dolan mekanda sahnesini alkışlar arasında tamamladı. Sıla'nın beyaz atlı prens sözleri 'Ailecek Şaşkınız'da 'Beyaz atlı prens' sahnesi olan eski sevgilisi Ahmet Kural'a gönderme olarak yorumlandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elon Musk'un sevgilisi Grimes'ın sırtını görenler şoka girdi!