Silahlı soyguncular marketi soyarken müşteriler alışverişe devam etti

Silahlı soyguncular marketi soyarken müşteriler alışverişe devam etti

İstanbul Kağıthane’de bir marketin silahlı ve kasklı 2 kişi tarafından soyulduğu o anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Film sahnelerini aratmayan görüntülerde, soyguncunun kasiyere silah doğrulttuğu esnada içerideki müşterilerin alışverişe devam etmesi de dikkat çekti

16 Ağustos 2017, Çarşamba 09:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Kağıthane'deki ünlü bir market zincirinin şubesinde önceki gün saat 09.30 sıralarında yaşanan soygunun güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Motosikletle marketin önüne gelen silahlı, kasklı ve ellerinde eldiven bulunan 2 soyguncudan biri markete girerek kasiyere silah doğrulttu.

Çalışanları silah zoruyla etkisiz hale getirerek ofise kilitleyen soyguncular ardından kasadaki 8 bin lirayı çalarak geldikleri motosikletle kayıplara karıştı. Film sahnelerini aratmayan o görüntüler ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.


HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ ALIŞVERİŞE DEVAM ETTİLER


Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, kasiyere kasada beklediği esnada silahlı soyguncu içeriye giriyor. Soyguncunun silah doğrultması üzerine kasiyer, ellerini havaya kaldırarak depoya doğru yürümeye başlıyor. O esnada müşteriler hiçbir şey olmamış gibi alışveriş yapmaya devam ediyor.

Kasiyeri ofise kilitleyen soyguncu ardından kasadan paraları alarak kayıplara karışıyor. Diğer soyguncu ise motosikletin üzerinde gaspçının gelmesini bekliyor. 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şehit Yasin Özdamar'ın acı haberi Isparta'daki ailesine verildi