Sıla'ya destek veren Pınar Altuğ, takipçilerinden tepki gördü

Şarkıcı Sıla'nın oyuncu Ahmet Kural'dan dayak yediği iddialarının ardından tepkisini ortaya koyan Pınar Altuğ, takipçilerinin eleştirisine maruz kaldı. Altuğ'un olumsuz yorumlara cevabı ise sert oldu

05 Kasım 2018, Pazartesi 13:36
A A
Sıla'ya destek veren Pınar Altuğ, takipçilerinden tepki gördü

Şarkıcı Sıla'nın oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan dayak yediği iddialarının ardından sosyal medya bu konuyla ilgili yapılan paylaşımlarla dolup taştı. Özellikle pek çok oyuncu kadın şiddet gören hemcinslerinin yanında olduklarını gerek paylaşımlarıyla ve gerekse yazdıklarıyla ortaya koydu. Bu isimlerden biri de oyuncu Pınar Altuğ oldu.

Yıllar önce kadına şiddetle ilgili olarak katıldığı bir sosyal sorumluluk kampanyasının fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Pınar Altuğ paylaşımının altına yapılan yorumlara ise tepkisini göstermekten geri durmadı.

Kendisini samimiyetsizlikle suçlayan takipçilerine Pınar Altuğ’un yanıtı son derece sert oldu.

"SİZİN YAPTIĞINIZ ELMA AĞACINDAN PATATES BEKLEMEK GİBİ"

İşte Pınar Altuğ'un paylaşımıyla ilgili yapılan yorumlar ve onun cevapları:

"Ben şunu merak ediyorum, filmlerde her pisliği yapın! Şiddet, korku, tecavüz, taciz... Daha sonra da televizyonda, sosyal medyada şiddete, tecavüze istismara karşıyız deyin! Sizin yaptığınız elma ağacının altında patates beklemek gibi bir şey… Siz artistler, şarkıcılar, topçular insanlara örnek olmalısınız ama nerede bu kabiliyet…"

Pınar Altuğ: "Siz sanırım benim bugüne kadar içinde olduğum yapımlarla ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilsiniz. Öncelikle elinizdeki internet imkanlarını araştırmak amaçlı kullanmanızı, sonrasında etrafa saldırmanızı tavsiye ederim. En azından komik duruma düşmezsiniz."

"Öldürülen kenar mahalledeki kadın kardeşlerimiz için sesiniz hiç çıkmadı! Ne oldu, biriniz iki tokat yeyince ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz."

Pınar Altuğ: "Bu fotoğraf çok uzun zaman önce kadına şiddete karşı çekilmiş bir fotoğraftır, kampanya için… Ama siz nasıl bakmak isterseniz öyle görürsünüz tabii. Ben de size sormak isterim, siz bugüne kadar ne yaptınız?"

PINAR ALTUĞ'UN PAYLAŞIMI:

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.