Simay Rasimoğlu’nun tacı elinde kaldı!

Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda bugüne dek görülmemiş bir olay yaşandı. Normalde kraliçeler, taçlarını yarışmadan bir yıl sonra yeni kraliçeye devrediyordu. Ancak pandemi nedeniyle bir ilk yaşandı. 2019 Miss Turkey yarışmasında birinci olan Simay Rasimoğlu, tacı devremedi.

17 Haziran 2021, Perşembe 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Günaydın'dan Ömer Karahan'ın, "Miss Turkey birincisi Simay Rasimoğlu’nun tacı elinde kaldı!" başlıklı yazısı şöyle:

Miss Turkey Güzellik Yarışması, bugüne dek onlarca kraliçe çıkarttı. Bazıları yaptığı projelerle, bazıları da unutulmalarıyla magazin tarihine adını yazdırdı.

Ancak isimleri her ne olursa olsun kraliçeler kazandıkları tacı bir yıl sonra devretti. Kraliçeler o tacı yalnızca bir yıl ellerinde tutabildiler. Ancak biri hariç; Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu...

Simay Rasimoğlu, güzellik tacını taktıktan sonra tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını ile karşılaştı. Pandemi tüm ezberlerimizi, alışkanlıklarımızı değiştirdi.

Ee tabi birçok organizasyon gibi Miss Turkey Güzellik Yarışması da 2020'de yapılamayınca Rasimoğlu, tacı elinde tutmaya devam etti.

Böylece normal şartlarda bir yıl süren taç seremonisinin dışına çıkan ve tacını iki yıldır vermeyen Miss Turkey 2019 güzeli Simay Rasimoğlu, adını ilklere yazdırmış oldu.

Simay'ı sadece bu özelliğiyle değil, güzelliği ve eğitiminin yanı sıra yakınlarda rol alacağı dizi/sinema projeleriyle de hatırlayacağımızdan eminim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz davası devam ediyor! Kan donduran ifadeler: Kıyafeti göğsüne kadar kan içindeydi