Şimdi de jakuzide grup seks!

Şimdi de jakuzide grup seks!

Çapkınlığıyla dünya basınının manşetlerinden düşmeyen İtalya Başbakanı Berlusconi'yle ilgili skandallara her gün bir yenisi ekleniyor

03 Kasım 2010, Çarşamba 15:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin başı bir kez daha para karşılığı seks iddialarıyla dertte.

Fas asıllı 18 yaşındaki Kerime Keyek'in İtalyan liderle para karşılığı ilişkiye girdiğini ve 7 bin euro aldığını iddia etmesinin ardından, şimdi de 28 yaşındaki Nadia Macri, Berlusconi ile iki kez geceyi birlikte geçirdiğini ve 10 bin euro aldığını öne sürdü. Macri nakit paranın yanı sıra kendisine mücevherler verildiğini de söyledi.

Macri, Berlusconi'nin yazlık villasındaki eskort kızların getirildiği seks ve uyuşturucu partisi iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında savcılara ifade verdi.

RESMİ UÇAĞINDA MARİHUANA VAR

Macri, 74 yaşındaki Berlusconi'nin bir jakuzide birkaç kadınla seks yaptığına tanık olduğunu da söyledi. Genç kadın, partilerde kadınlara marihuana ikram edildiğini ve Berlusconi'nin resmi uçağında da marihuana bulunduğunu anlattı.

Macri'nin 300 sayfa olduğu belirtilen ifadeleri İtalyan basınına sızdı.

 

Berlusconi, dün hakkında çıkan iddialarla ilgili olarak, "Gay olmaktansa güzel kızlara tutkun olmak daha iyidir" diyerek gaflarına bir yenisini eklemişti.

(Milliyet)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Türk gemisindeki skandal aramaya Türkiye'den sert tepki