Şimdi Serdar Ortaç düşünsün

Kendisinden 22 yaş büyük Serdar Ortaç (49) ile 5 yıllık evliliği sürpriz bir şekilde tek celsede biten Chloe Loughnan, tatilin tadını çıkarıyor.

07 Aralık 2019, Cumartesi 14:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Şarkıcı Serdar Ortaç'tan 4 ay önce boşanan İrlandalı manken Chloe Loughnan, şu an yaz mevsiminin yaşandığı Avustralya'ya gitti. 27 yaşındaki güzel, plajlarda verdiği bikinili pozları Instagram'da paylaştı. Chloe'nin takipçilerinden hemen şu yorum geldi: 

'Nasıl bıraktım' diye iç geçiriyordur

'Nasıl bıraktım' diye iç geçiriyordur

Serdar bu fotoğrafa bakıp 'Nasıl bıraktım' diye iç geçiriyordur. Şimdi Serdar düşünsün. İkilinin geçen ay bir araya geldiği ve ünlü şarkıcının, eski eşine yeniden evlenme teklif ettiği iddia edilmişti.

'Bir daha asla söz konusu olamaz'

'Bir daha asla söz konusu olamaz'

27 yaşındaki İrlandalı mankenin, evlilik teklifine sıcak baktığı ileri sürülmüştü. Chloe Loughnan, magazin gündemine bomba gibi düşen iddiayı, “Türkiye’de bile değilim. Bir daha asla söz konusu olamaz. Biz bir süre önce buluşup helalleştik” sözleriyle yalanladı.

Serdar Ortaç, biten evliliği hakkında iki hafta önce şöyle konuşmuştu:


"Instagram olmasaydı kadınlar ne yapardı acaba? Kadınlar süslenecek, güzel giyinecek ama öyle elaleme gösteremeyecekler.

'Kocana göster abi'

'Kocana göster abi'

Kocana göster abi, Instagram’da ne yapıyorsun? Eski eşim öyleydi. Beni sinir ediyordu. Allah’tan boşandık da, şimdi dert etmiyorum."


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sıla: Hazer’e laf etmek namussuzca olur