Simge Sağın 15 yıl sonra üniversiteden mezun oldu

Şarkıcı Simge, pandemiden dolayı konser veremeyince durumu fırsata çevirdi. İstanbul Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü öğrencisi olan Sağın, 15 yıl sonra mezun oldu.

10 Eylül 2021, Cuma 08:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nde okuyan ve kalan iki dersini verdikten sonra mezun olan Simge uzaktan eğitimini tamamlamış oldu.

Yıllar sonra ara verdiği üniversitesinden mezun olan Simge, "Kendimi o kadar şanslı ve mutlu hissediyorum. Şimdi diplomalı ve konservatuvar mezunuyum" diyerek duygularını dile getirdi.

Pandemi döneminin kendisi için faydalı geçtiğini ve 15 sene önce bitirmediği konservatuvara dönen Simge, “Tekrardan öğrenci olmanın onu nasıl yenilediğini anlatırken, mezun olmak için çok sıkı çalıştığını da belirtti.

Dün düzenlenen törende kep giyen ve diplomalarını aldıktan sonra geleneksel kep fırlatma törenine katılan Simge birçok öğrenciye de örnek oldu.

Simge kep töreni sonrası bir konser vererek öğrenci arkadaşlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

Simge’yi mezuniyet töreninde sevgilisi aranjör sevgilisi Aytaç Özgümüş ve iletişim danışmanı aynı zamanda menajeri Özgür Aras yalnız bırakmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (10 Eylül 2021)