Simge Sağın o davayı kazandı! İşte mahkeme kararı...

Bir magazin yayınında 'çocuğu var' iddiasında bulunan televizyoncu Cem Aydınlı'yı mahkemeye veren ve 20 akülü sandalye talebinde bulunan şarkıcı Simge Sağın, davayı kazandı.

08 Haziran 2020, Pazartesi 13:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pop müziğin sevilen ismi Simge Sağın'ın, bir yıl önce kendisi hakkında bir magazin yayınında 'çocuğu var' iddiasında bulunan televizyoncu Cem Aydınlı'ya açtığı dava sonuçlandı.

Avukat Ayşegül Mermer aracılığıyla geçtiğimiz günlerde İstanbul 60. Asliye Mahkemesi'nde görülen davada, mahkeme, Aydınlı'nın 'kişiye hakaret' ve 'tehdit' suçu işlediğine hükmetti.

Sabah gazetesinin haberine göre; Cem Aydınlı, davayı kazanan Simge Sağın'a bağışlanmak üzere 20 akülü araba alacak.


Uzlaşmayı reddetmişti

Uzlaşmayı reddetmişti

Geçtiğimiz aylarda Sağın, Aydınlı'dan Tohum Otizm Vakfı'na 20 tane akülü tekerlekli sandalye bağışlaması karşılığında şikayetinden vazgeçeceğini ve uzlaşma yoluna gideceğini söylemişti. Ancak Aydınlı, bu teklifi kabul etmemişti.


'Kızım olduğu haberlerine çok şaşırıyorum'

'Kızım olduğu haberlerine çok şaşırıyorum'

sta gazeteci Ali Eyüboğlu ile televizyoncu İlkay Buharalı’nın birlikte hazırladıkları, YouTube’da canlı yayınlanan 'Magazin Noteri' programına konuk olan popçu, “Bugüne kadar hakkında çıkan haberlerden en çok hangisine şaşırdın” sorusuna Simge Sağın, "Kızım olduğu haberlerine çok şaşırıyorum” cevabını vermişti.

38 yaşındaki şarkıcı, "Hala insanlar benimle biraz sohbet ettiklerinde ‘Ya var mı böyle bir şey?’ diye soruyor. Ve bununla ilgili açıklama yapmak bile yorucu oluyor. Bir kızım olsa neden sahip çıkmayayım, neden saklayayım? Herkes bilsin ki; benim bir kızım ve bir facebook hesabım yok" şeklinde konuşmuştu.

Öte yandan Ünlü şarkıcı, Facebook'ta kendisini 'Simge Sağın' olarak tanıtan, hatta ünlü erkeklere kafası olmayan erotik kadın fotoğraflarını kendisiymiş gibi gönderen bir sahtekar olduğunu anlatmıştı.

"Bu kişi kendisini benim daha önceden tanıdığım birisi. Ben diye insanlarla konuşuyor, kendisini ben zannediyor ve bir erkek bu. İnanır mısınız ses kayıtlarını dinledim, 'ben Simge sesim gece çok sahne yaptığım için kalın çıkıyor' gibi yalanlar söylüyor ve bunları kulağımla duydum."

"Bana benzeyen seksi kadın fotoğrafları bulmuş, onları benmişim gibi kafası olmadan karşı tarafa gönderiyor. Sanat camiasından o kadar çok şaşırdığım insanla arkadaş olmuş ki, benimle iki senedir tanışıp konuştuğunu sananlar var."


"Hiç mi aklınıza gelmiyor; şayet ben isem görüntülü aramak. Ben paraya sıkıştım diye para da istiyormuş. Bu benim kariyerime de zarar verecek bir şey. Hesabı kapattırmak için avukatım Ayşegül Mermer gerekli başvuruları yaptı ama hesap hala açık. Ben Facebook’ta yokum, herkes dikkat etsin."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi