Sinan Akçıl: Burcu'nun kokusunu alamıyorum

Koronavirüse yakalanıp sağlıklarına kavuşan şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı, önceki gün evlerinin de bulunduğu rezidansın etrafında yürüyüş yaparken görüntülendi.

02 Mayıs 2021, Pazar 08:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gazetecileri fark eden Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl çifti, önce istikametlerini değiştirdi, ardından depara kalktı. Kıratlı'nın elini bırakıp koşar adım binaya giren Akçıl, girişte eşini bekleyip, daha sonra binada gözden kayboldu. Birkaç dakika sonra Kıratlı’yla tekrardan kapının önüne çıkan şarkıcı, "Kondisyonunuzu ölçtük, gayet iyiymiş ama tebrik ederim" diyerek, gazetecilere takıldı. "Burcu Hanım'ı geride bıraktınız" yorumuna Akçıl, "Koş bakalım dedim nasıl olacak?” dediği sırada Kıratlı, "Ben koşamadım" diyerek tebessüm etti.


'BANA KOMİK GELİYOR'

'BANA KOMİK GELİYOR'

Sinan Akçıl, "Zorlu bir süreçten geçiyoruz biliyorsunuz. Biz de zorlu bir süreç atlattık, koronavirüs belası. Biz şeyi çok sevmiyoruz; 'Korana oldum, karantinadayım' diye story atıyorlar, bana komik geliyor" ifadelerini kullandı.


Karantinada kaldıkları süreci anlatan Burcu Kıratlı, "Çok zordu aslında. 'Rahat atlattım' diye anlatıyorlar, ama asla rahat atlatılacak bir şey değil. Herkes çok dikkat etsin, önlemlerini çok sıkı alsınlar" şeklinde konuştu.


'DALGA GEÇİYORDUM'

'DALGA GEÇİYORDUM'

Akçıl, "Ben dalga geçiyordum mesela; 'bir şey olmaz bana, taş gibiyim, günde beş saat spor yapıyorum' diye. Öyle olmuyormuş. Buradan çok teşekkür ediyorum devlet büyüklerimize, onların çabalarını görüyorum. Dünyada birçok ülkeyi gezdim ve yaşadım, en iyi sağlık sistemlerinden birine sahibiz. O yüzden sıramız gelince aşımızı olacağız ama biz bunu çok dillendirmedik, Türkiye’de bu şova dönmesin diye. İyiyiz çok şükür" dedi.


'TAT VE KOKU ALAMIYORUM'

'TAT VE KOKU ALAMIYORUM'

Burcu Kıratlı'nın "Tat ve koku alamıyorum" dediği sırada Sinan Akçıl araya girdi: En çok üzüldüğüm Burcu'nun kokusunu alamıyorum. Bu sözler, ünlü oyuncuyu gülücüklere boğdu.

"Koranavirüs sürecince çok önemli değerli hekimler bize destek oldu" diyen ünlü şarkıcı, "Ülkemizin sağlık sistemiyle gurur duyuyorum. Bence gelmiş geçmiş en iyi sağlık bakanına sahibiz" şeklinde konuştu.


Karantina sürecinde İstanbul’da kalmayı tercih eden ikiliden Akçıl, "Güney tarafına bir çekim için gideceğiz, gitmişken orada kalacağız 10 gün. Ama bir hafta buralardayız. Sonrasında doğum günümü kapsayan bir Güney kapanması yapacağız" ifadelerini kullandı.


'SİNAN ÖZEL GÜNLERDE HASSAS'

'SİNAN ÖZEL GÜNLERDE HASSAS'

Sinan Akçıl'ın doğum günü için sürpriz hazırlıklar yaptığını söyleyen Kıratlı, "Bir şeyler var aklımda, evet. Hazırlamıyormuş gibi yapıyorum ama" açıklamasını yaptı.


Eşinin özel günlerde çok hassas olduğunu belirten oyuncu, "Sinan’ın o konularda hiç unutkanlığı yok. Çok hoşuma gidiyor bu durum. O yüzden şanslı bir kadınım" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan mayolu paylaşım