Sinan Akçıl ile Otilia sözlendi mi?

Sinan Akçıl, Serkan Kaya'nın yemek davetine sevgilisi Otilia ile katıldı. Sinan Akçıl ''Yabancıyla evlenmem diyordum, galiba fikrim değişecek'' dedi, Otilia da tektaşıyla dikkat çekti

23 Haziran 2017, Cuma 07:58 Son Güncelleme:
A A

Serkan Kaya, yeni albümünü dinletmek için önceki akşam Etiler'deki Gürkan Şef'te Orhan Gencebay ve Sinan Akçıl'la bir araya geldi.

Davete Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre ile Sinan Akçıl'ın sevgilisi Romanyalı şarkıcı Otilia da katıldı. Mekan çıkışı sorular üzerine sevgilisini babasıyla tanıştırdığını açıklayan Sinan Akçıl, ''Yabancıyla evlenmem diyordum, galiba fikrim değişecek'' dedi.

Otilia'nın parmağında tektaş yüzük olması da ''Sözlendiler mi?'' sorusunu akıllara getirdi.

TARKAN'I DUYUNCA SARSILDI

TARKAN'I DUYUNCA SARSILDI

Muhabirlerin ''Tarkan'ın yeni albümü 1 haftada 300 bin sattı. Ne düşünüyorsunuz?'' sorusuna Sinan Akçıl ''Satış raporlarını getirin de görelim abi'' diye peki verdi! Hemen ardından 'Tabii inşallah satmıştır. Çünkü aynı şirketteyiz. Şu an Tarkan gazı var. Bir geçsin, her şey normale döner.'' Küçük bir not: Sinan Akçıl kısa bir süre önce 'Yüzyılın Aşkı' albümünü çıkartmıştı.

Mekandan Serkan Kaya ile birlikte çıkan Orhan Gencebay da ''Serkan bizim gururumuz. Başarılarını takip ediyorum, çok daha güzel işler yapacak'' dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...