Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın 100 bin liralık balayı

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı geçen şubatta ikinci kez evlenmişti. Balayına gidemeyen çift 17 günlük kapanmayı fırsata çevirdi. Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı’ya sürpriz yaparak Antalya’da lüks bir otelin balayı villasını kapattı. Akçıl’ın bir haftalık tatil için 100 bin TL ödediği söyleniyor.

03 Mayıs 2021, Pazartesi 08:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Aralık 2018’de sürpriz bir şekilde Amsterdam’da evlenmiş, 9 ay sonra boşanmıştı. Ayrılığın ardından ilişkilerine bir şans daha vermişler, geçen şubatta ikinci kez nikah masasına oturmuşlardı.

Balayına gidemeyen çift 17 günlük kapanmayı fırsata çevirdi. Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı’ya sürpriz yaparak Antalya’da lüks bir otelin balayı villasını kapattı!

Akçıl’ın bir haftalık tatil için 100 bin TL ödediği söyleniyor. Tatilde bile çalışmaya devam eden Burcu Kıratlı ise Amerikan- Afgan yapımı, yönetmen Sonia Nassery Cole’un çekeceği filmin senaryosunu okuyor.

ROLÜNE HAZIRLANIYOR

ROLÜNE HAZIRLANIYOR

Rolüne hazırlanırken eşi de kendisine yardımcı oluyor. Çocuk için henüz erken olduğunu düşünen çift işlerinin yoğunluğundan dolayı bebeği şu an için ertelediklerini söylemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 3 Mayıs Boğa, Yengeç, Akrep ve diğer burç yorumları