Sinan Akçıl'dan Sermiyan Midyat'a gönderme: Karşı durmaya devam edeceğim

Sermiyan Midyat ile oyuncu sevgilisi Sevcan Yaşar, şiddet iddiasıyla karakolluk oldu. Sinan Akçıl, Sermiyan Midyat'a, "Fazla alkol kötü, kadına şiddet en kötü şey. Hayat boyu bu ikisine karşı durmaya devam edeceğim" diyerek göndermede bulundu.

08 Mayıs 2020, Cuma 12:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Adı daha önce de darp olaylarına karışan oyuncu Sermiyan Midyat, iddiaya göre; sevgilisi Sevcan Yaşar'a fiziki ve psikolojik şiddet uyguladı.

Fenerbahçe’deki evinde Sermiyan Midyat’tan şiddet gördüğünü ileri süren Sevcan Yaşar, suç duyurusunda bulundu. Bu haberlerin üzerine ikili sosyal medya hesaplarından birbirlerini sildi, beraber çekindikleri fotoğrafları da kaldırdı.


"Bu erkekliğe sığmaz"

"Bu erkekliğe sığmaz"

Sermiyan Midyat, iddialar üzerine şu açıklamayı yaptı:

45 yaşındayım. Basına yansıyan 10 ilişkim falan olmuştur, hepsine açın sorun ne zaman böyle bir olay yaşamışım? Benim bir kadına bir fiske vurmam söz konusu değil. Hayatımda asla böyle bir şey olmadı. Bu erkekliğe sığmaz.

Allah yazdıysa bozsun. Allah kuru iftiradan saklasın. Ben aşık oldum, karım olmasını istedim. Ailelerimiz tanıştı. İki aydır aynı evdeydik ama olmadı. Ayrıldık.

Hollywood yıldızı Kristanna Loken'in doğum gününde iddialara göre gazetecilere hakaret eden Sermiyan Midyat, kendisini uyaran Sinan Akçıl'a saldırmıştı. Akçıl, hem bu olayı, hem de Midyat'ın sevgilisini dövmesini kastederek şu açıklamayı yaptı:


Fazla alkol kötü, kadına şiddet en kötü şey. Hayat boyu bu ikisine karşı durmaya devam edeceğim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meğer Dilara Öztunç Aşk-ı Memnu'da figüranmış