Sinan Akçıl'ın kasları gitti, göbeği geldi

2 yıl öncesine kadar fitness dergilerine kaslarıyla poz veren Sinan Akçıl, karantina günlerinde kilo aldı. Sinan Akçılın, o eski halinden eser kalmadı.

30 Temmuz 2020, Perşembe 08:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, Ocak 2019’da Hollanda Amsterdam’da mutluluğa imza atmıştı. Eylülde tek celsede boşanmış, kasımda aşk yaşamaya başlamışlardı.

İkinci kez nikah masasına oturacakları söylenen sevgililer, sezonu Çeşme’de açtı. Önceki gün The Beach Of Momo’da loca kiraladılar, ön balayı yaptılar. Oyuncu Burcu Kıratlı fit vücuduyla dikkat çekti. Sinan Akçıl ise tam tersi! Karantina günlerini hiç spor yapmadan geçiren popçu 3 yıl öncesine dönmüş gibiydi.

Zira 2017 yazında göbekli fotoğrafları basına yansıyınca diyete girip spora başlamış ve 2018’de sevenlerinin karşısına Arnold Schwarzenegger’den hallice bir şekilde çıkıp beğeni toplamıştı.

Sinan Akçıl ikinci kez damatlık giymeden önce yine rejime başlayacak. Bu arada Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl köpekleri Minnie ve Mira’yı da tatile götürdü.

"Aç kaldım"

"Aç kaldım"

Sinan Akçıl forma girip kas yapınca “Azmettim her gün çalıştım. Sabah ilk işim aç karnına bir kahve içip kardiyo yapmaktı. 8 ayda, 320 saat kardiyo, 240 saat ağırlık idmanı yaptım. Çok aç kaldım. Kendimi sabaha karşı 4-5 gibi gözümü açıp yeşil elma yerken buldum” demişti.

Deniz BOY

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ivana Sert ile yeni sevgilisi Sezer Dermenci teknede aşka geldi