Sinan Akçıl'la evlenen Burcu Kıratlı kimdir?

Ünlü şarkıcı ile oyuncu Burcu Kıratlı dünyaevine girdi. Bu evlilik 2019'un ilk magazin bombası oldu... İkilinin düğünleri hala konuşulurken "Burcu Kıratlı kimdir?" sorusu bir kez daha gündeme geldi.

02 Ocak 2019, Çarşamba 12:00 Son Güncelleme:
A A
Sinan Akçıl'la evlenen Burcu Kıratlı kimdir?

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'la oyuncu Burcu Kıratlı hayatlarını birleştirdi. İkilinin Amsterdam'daki evliliği 2019'un ilk günlerinde magazin dünyasına bomba gibi düştü. Bu gelişmenin ardından magazinseverler "Burcu Kıratlı kimdir?" sorusunu sormaya başladı.

BURCU KIRATLI KİMDİR?

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde tamamladı. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde rol alan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almış; daha sonra bu merkezde 2 yıl boyunca kadrolu oyuncu olarak çalışmıştır.

Oyunculuk kariyerinde ilk olarak “Mustafa Kemal’im” ve “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” tiyatro oyunlarıyla seyirciyle buluşan Burcu Kıratlı "Su ve Ateş", "Peri Masalı", "Bizim Hikaye”, isimli bir çok sinema filmi projesinin yanı sıra "Elde Var Hayat” ve “Diriliş Ertuğrul” Tv dizilerinde yer aldı.

Burcu Kıratlı son olarak hâlâ devam eden “Aşk ve Mavi” dizisinde “Mavi” karakterini canlandırmaktadır.

YER ALDIĞI PROJELER

Aşk ve Mavi (TV Dizisi 2016-2018)

Diriliş Ertuğrul (TV Dizisi 2014-2016)

Bizim Hikaye (Film 2015)

Peri Masalı (Film 2014)

Su ve Ateş (Film 2013)

Elde Var Hayat (TV Dizisi 2010-2011)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlüler Elazığ için harekete geçti