Sinan Çalışkanoğlu evlilik yolunda ilk adımı attı

Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, sevgilisi Çiğdem Şen’i ailesinden istedi

14 Mart 2018, Çarşamba 12:07
A A

İlk Buluşma adlı programla ekranlara gelen Sinan Çalışkanoğlu, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Çiğdem Şen'i ailesinden istedi.

Nişan yüzüklerini takan çift, 21 Nisan’da evlenecek.

Sinan Çalışkanoğlu, 2007 yılında Yeşim Ceren Bozoğlu, 2013 yılında Tuğba Sarıünal ile evlilik yapmıştı.

Sinan Çalışkanoğlu 2015 yılında Tuğba Sarıünal ile tek celsede boşandı.

SİNAN ÇALIŞKANOĞLU KİMDİR?

SİNAN ÇALIŞKANOĞLU KİMDİR?

Sinan Çalışkanoğlu, 26 Ocak 1978'de İstanbul'da doğdu.  Akademi İstanbul tiyatro bölümünü bitirdi. Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezi'nde pandomim ve oyunculuk dersleri aldı.Sinan Çalışkanoğlu, tiyatro oyunlarının yanı sıra birçok reklam filmi ile sinema ve dizi filmlerde de rol aldı 2006 yılında "Selena" adlı bilim kurgu ve komedi türü televizyon dizisinde Hades karakterini canlandırdı. Dizide Hazal Şenel, Parla Şenol,Gökhan Keser, Zuhal Topal, Hakan Altıner, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim,Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi oyuncular rol aldı.

2010 yılında "Türk Malı" adlı dizide Yarcan Kıymık karakterini canlandırırken; Şafak Sezer, Binnur Kaya, Hazal Şenel, Barış Çelikkol, Özkan Uğur, Melek Baykal, Bekir Aksoy, Devin Özgür Çınar ile beraber rol aldı. 2011 yılında " Şanslı Masa" adlı programı Orçun Kaptan ile birlikte moderatörlüğünü yaptı.2012 yılında "Sabit Kanca" adlı sinema filminde İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Halil Sezai ile beraber oynadı. 2013 yılında "Kapış Kapış" adlı yarışma programını sundu. 

2014 yılında "İncir Reçeli 2" adlı sinema filminde Halil Sezai Paracıkoğlu, Sinan Çalışkanoğlu, Şafak Pekdemir, Ahmet Uz, Selim Akgül ile birlikte rol aldı. "Kertenkele" adlı dizide Timur Acar, Erdinç Gülener, Şemsi İnkaya, Eda Özerkan, Umut Oğuz ile birlikte kadroda yer aldı. 

2 Eylül 2007 tarihinde oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu ile evlendi. 10 Mart 2010 yılında boşandı.8 Temmuz 2013 tarihinde oyuncu Tuğba Sarıünal ile evlendi. Çift 16 Kasım 2015 tarihinde boşandı. 

Ekim 2017'de de Show TV'de yayınlanan Klavye Delikanlıları adlı dizide Veli karakterini canlandırdı.

Şimdilerde Şinasi Yurtsever ile birlikte İlk Buluşma programının sunuculuğunu üstleniyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.