Sinan Çetin kıyafetleriyle güneşlendi

Sinan Çetin, önceki gün Ortakent'teki bir beach'te görüntülendi. Eşiyle tatiline başlayan ünlü yönetmen, kendisini görenleri hayrete düşürdü./UMUT ÜNVER

15 Haziran 2021, Salı 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz yıllarda Rebekka Haas'la ıssız bir koyda deniz sefası sonrası şortunu indirerek güneşlenen Sinan Çetin yine Bodrum'da objektiflere takıldı. Çetini bu sefer siyah pantolunu, siyah tişörtü ve ayakkabılarıyla şezlongta güneşlendi. Sinan Çetin'in tanıyan vatandaşlar ise hayretlikle yönetmeni izledi.


Sinan Çetin (68), geçtiğimiz aylarda eşi Rebekka Haas (51) ile birlikte Arnavutköy sahilinde köpeklerini gezdirirken objektiflere takıldı.


Yasaklara rağmen maskesiz olması ve her seferinde rahat tavırlarıyla dikkat çeken usta yönetmen Sinan Çetin ve eşi Rebekka Haas, muhabirlerin kendilerine yönelttiği soruları yanıtsız bıraktı.


KISITLAMAYI KÖPEĞİYLE AŞTI

KISITLAMAYI KÖPEĞİYLE AŞTI

Öte yandan usta yönetmen, geçtiğimiz ay kısıtlamalara rağmen maskesiz bir şekilde Arnavutköy sahilinde görüntülenmişti. Sokağa çıkma kısıtlamasını yanına köpeğini alarak aşan yönetmene, bir kadın arkadaşının da eşlik ettiği görülmüştü.

Sinan Çetin, geçtiğimiz kış ünlü müzisyen Teoman ile birlikte Kuruçeşme'de yürüyüş yapıp sohbet ederken görüntülenmiş; gazetecileri görünce rahatsız olmuştu.


Çetin, muhabirlerin kendisine soru soracağını anlayınca telefonla konuşuyor numarası yapmış; Oğlu Rüzgar Çetin'in koronavirüs partilerine katılması ve maske takmamasının sorusuna sinirlenerek yolun karşısına geçip hızla uzaklaşmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Erken oğlu ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu lüks gulette tatilde