Sinan Engin açıkladı: Benim tanıdığım Sergen kafasında bitirmiş

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın artık herkes tarafından tartışılmaya başlandı. Takımın 1 aydır puan alamaması ve tüm maçlarında yenilmesi sabırları taşırdı. Beyaz TV'de yorumculuk yapan ve Sergen Yalçın'a yakınlığıyla bilinen Sinan Engin de istifa iddialarını doğruladı.

28 Kasım 2021, Pazar 11:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Kafada istifa etmiş"

"Kafada istifa etmiş"

Beyaz Futbol'da konuşan Sinan Engin, Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın ile ilgili şunları söyledi:

Şampiyon olamadığın her sene hoca mı değiştireceksin. 10 kişi de kalsa Beşiktaş içeride 4-0 yenilmez. Benim tanıdığım Sergen Yalçın kafasında bitirmiş, istifa etmiş. Bugünkü konuşmaları duyan Ahmet Nur Cebi yarın istifayı kabul eder. Muhtemelen Sergen Yalçın dönemi sona erer. Sergen Yalçın kendini ezdirmez.

"Başkan ve hoca farklı konuşuyor, bu ayrılık getirir"

"Başkan ve hoca farklı konuşuyor, bu ayrılık getirir"

Ahmet Nur Çebi "Hocamızla devam edeceğiz, istifasını kabul etmeyiz" diyebilirdi. Sergen Yalçın bu açıklamaları duyduktan sonra bırakır. Sergen Yalçın, Ahmet Nur Çebi'ye "Düzeleceğiz" derse, başkan da "Dün akşam neden öyle konuştun?" diye cevap verir. Ahmet Nur Çebi'nin Sergen Yalçın'ın açıklamalarından haberi var. Hoca "Bir çıkış yolu görmüyorum" diyor. Başkan ise "Şampiyon olacağız" diyor. 

"Hoca inanmıyor"

"Hoca inanmıyor"

Çok üzülerek söylüyorum, Sergen Yalçın dönemi Beşiktaş'ta yarın (bugün) itibariyle bitecek. Sergen Yalçın ile elektrikler kesilmiş. İnşallah yanılırım ve devam ederler. Ancak hoca şampiyonluğa inanmıyor, başkan inanıyor. Nasıl olacak? Olmaz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nani Süper Lig'e dönüyor! Şampiyonluk için gelecek