Sınav stresiyle başa çıkma yolları anlatıldı

Sınav stresiyle başa çıkma yolları anlatıldı

Sınav stresiyle başa çıkma yolları anlatıldı

28 Mart 2021, Pazar 12:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi, destek eğitim kurs merkezleri ve Muratpaşa Gençlik Eğitim Merkezi'nde (MURGEM) lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere sınav stresiyle baş etme yollarını düzenlediği atölye çalışmasıyla anlatıyor.

Kreşleri, Memurevleri, Ermenek mahalleleri ve Zeytinköy bölgesinde bulunan destek eğitim kurs merkezleri ve gençleri üniversite sınavına hazırlayan MURGEM'le Antalya'nın en büyük eğitim kurumlarından biri olan Muratpaşa Belediyesi, öğrencilerin sınav stresiyle başa çıkmalarını sağlamak için atölye çalışması düzenliyor. Atölye çalışması, bu yıl pandemi nedeniyle sadece lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin kabul edildiği merkezlere devam eden öğrencilere yönelik olarak gerçekleştiriliyor.

Atölye çalışmalarının ilki Ermenek'te bulunan destek eğitim kurs merkezinde yapıldı. Atölye çalışmasına öğrenciler gruplar halinde katıldı. Öğrencilerin HES kodu kontrolleri yapıldı ve maske, mesafe koşulları gözetilerek atölye çalışması düzenlendi. Muratpaşa Belediyesi psikologlarının düzenlediği atölye çalışmaları sırasıyla diğer merkezlerde ve MURGEM'de yine gruplar halinde devam edecek.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Vali Yazıcı, eski sanayi sitesini ziyaret etti