Sinem Gündoğdu, boşanmak üzere olduğu Hakan Çalhanoğlu'nun suçlamalarına Instagram'dan cevap verdi

Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun eşi Sinem Gündoğdu hakkında yaptığı "Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için boşanacağım. Bu evlilikten çocuğum olursa sorumluluklarımı yerine getireceğim" şeklinde açıklama yapması 'aldatma' iddiasını gündeme getirdi. Sinem Gündoğdu Instagram'dan açıklama yaptı: "Seni hiç aldatmadım ve evet hamileyim"

02 Ağustos 2018, Perşembe 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MAGAZİN DEDEKTİFİ YAZIYOR...

MAGAZİN DEDEKTİFİ YAZIYOR...

Milan'da top koşturan milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile 23 Nisan 2017'de evlendi. Hatta biri Türkiye'de biri Almanya'da olmak üzere çifte düğün yaptılar.


Geçtiğimiz 10 Temmuz'da Hakan Çalhanoğlu'nun, İtalya Milano'daki Just Cavalli Club'da çalışan Brezilyalı Jaqueline Pinheiro ile eğlenirken çekilen fotoğrafları olay yarattı.

Bunun üzerine Hakan Çalhanoğlu'nun boşanmak için dava açtığı ortaya çıktı. Elbette, boşanma gerçekleşmeden yapılan bu çapkınlık evlilik birliğine aykırı. Ama Hakan Çalhanoğlu'nun başı çapkınlıkla daha önce de derde girmişti.

Anita Latifi adlı bir şarkıcı, Hakan Çalhanoğlu'na şantaj yapmıştı. "Hamileyim, 250 bin euro istiyorum" demişti. Hakan Çalhanoğlu da bu kadını dava etmiş ve mahkemede "10 kez birlikte olduk" demişti. Tabii bu olay Hakan evlenmeden önce yaşanmıştı.

Bu küçük hatırlatmadan sonra gelelim asıl konuya...


ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Hakan Çalhanoğlu boşanma olayıyla ilgili önceki gün sosyal medyadan şöyle bir açıklama yaptı: 

"Sevgili arkadaşlar, evliliğe olan saygım nedeniyle boşanma sürecim hakkında yorum yapmama kararı almıştım. Ancak ne yazık ki bu sessizliğimin istismar edildiğini ve bilinçli olarak boşanmamamızdaki suçun bana ait olduğu izlenimi yaratılmaya çalışıldığını görüyorum. 

Şerefim ve ailem kötülendiği için, boşanma sürecim hakkında açıklama yapmak durumundayım. 

Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için, geri dönülmesi mümkün olmayan bir kararla boşanacağım. 

Eğer bu evlilikten bir çocuğum olursa, sorumluluklarını yerine getirecek, ancak eski eşim ve ailesiyle iletişim kurmayacağım. 

Davanın görüleceği güne kadar bekleyecek ve mahkemede boşanma kararıma neden olan tüm olayları anlatacağım. 

Ancak gerçeği öğreneceğiniz zaman beni anlayabileceksiniz."

AĞIR SUÇLAMA

AĞIR SUÇLAMA

Ben bu açıklamayı okuyunca şöyle bir irkildim. Hakan Çalhanoğlu'nun ima ettiği şeyi ben mi yanlış anlıyordum acaba? Hemen Sinem Gündoğdu'nun Instagram hesabına girdim. Sinem Gündoğdu'nun takipçileri de benimle aynı yorumu yapmıştı.


Açıklamadan anlaşılan şuydu: Sinem Gündoğdu eşini aldatmıştı ve hamileydi. Hakan Çalhanoğlu eşinin karnındaki çocuğun kendisinden olup olmadığı konusunda emin değildi. Çocuk doğduktan sonra DNA testi yaptıracak, eğer kendisinden olduğu ortaya çıkarsa sorumluluklarını yerine getirecek ama eski eşi ve ailesiyle asla görüşmeyecekti.

Sinem Gündoğdu'nun takipçileri elbette Hakan Çalhanoğlu'nun iftira attığını yazıyordu. Örneğin bir yorum aynen şöyleydi: "Hakan resmen iftira babında açıklama yapmış, ki bu bir yıl sana yuva olmuş bir hanıma yapılacak en son şey! Keşke hiç yapmasaymış. Şu an ona emek veren bir insana, nasıl bir üslup 'Çocuğum olursa', yani bilmiyor ve emin değil mi kendinden olduğuna? Karalama kampanyası resmen, her şey para pul değil. Dava et bence! Senin arkandayız!"

Sonunda bugün Instagram'dan şu açıklamayı yaptı:

"Sevgili Hakan,

Saldırmak kendini savunmanın en iyi yoludur derler. Ben de senin gibi (Ne kadar susabildiysen?) suskunluğumu korumak istiyordum. Lakin; yaptığın açıklamada insanları yanlış yerlere, kirli düşüncelere yönlendirmiş olmasaydın keşke.

Yapmış olduğun açıklamadan sonra insanlar "Sinem, Hakan'ı aldatmış. Hakan babalık testi istiyor" vs. gibi düşündüler.

Kısa ve net cevaplıyorum. Seni ne birlikteliğimizde ne de evliliğimizde asla aldatmadım. Bunu herkesten önce sen biliyorsun. Bu konu üzerinde daha fazla durup hesap vermeyeceğim. Kaldı ki benim hakkımda bu zamana kadar "10 defa birlikte oldum ama her seferinde korundum" diye haberler çıkmadı. Veya başkaları ile fotoğraflarım medyada mevcut değildir.

Görünen köy kılavuz istemez diyeceğim ama çevremizde bunları inatla, ısrarla görmezden gelenler var. Neyse, Allaha yakın bana uzak olsunlar.

Gebelik konusuna gelince; Evet hamileyim.

Biliyorsun artık ikimiz de ebeveyn olmak istiyorduk. Bunun için çocuk sahibi olmaya karar verdik. Hamile olduğumu ayrılma sürecinde öğrendim. Bebeğim başkalarının işlediği günahların bedelini ödeyemeyecek kadar masumdur. 

Bebek konusunu riskli dönemim geçene kadar açıklamak istemezdim ama mecbur bırakıldım. Bunu sağlayanlara ayrıca teşekkür ederim.

Saygılarımla

Sinem''

Aslında Sinem Gündoğdu daha önce de Instagram'da Hakan Çalhanoğlu'na göndermeler yapmıştı.

Mesela Hakan Çalhanoğlu'nun açıklamasını yaptığı gün Sinem Gündoğdu Instagramda paylaştığı bir fotoğrafının altına şöyle yazmış: ''Suskunlugum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de söyleyene bakarım adam mı diye."

Bir başka paylaşımında da şu ifadeler var: "Hayattan o kadar çok şey öğrendim ki! Bir tek insanları kullanmayı öğrenemedim. Kusurumu hoş görün."

Instagram hesabına koyduğu yukardaki yazı ise Hakan Çalhanoğlu'nu görmemişlikle itham ediyor.

Yine bir paylaşımında da suskunluğunu şöyle savunuyor: "Edebim el vermez edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap edebi elden gidene."

Sinem Gündoğdu eski Instagram hesabını da kapatmış, yukarıdaki paylaşımını yeni hesabından yapıyor. Sayfasında adının altında ise Türkçe şu anlama gelen İngilizce sözler yazıyor: "Güzel bir yüz yaşlanır, güzel bir vücut değişir, ama iyi bir kadın her zaman iyi bir kadın olur."

Evet, Sinem Gündoğdu "Ben iyi bir kadınım" diyor, "Edebimden susuyorum" diyor, "Laf, laf değil, söyleyen de adam değil, bu yüzden susuyorum" diyor. Instagram paylaşımlarıyla Hakan Çalhanoğlu'na ağır göndermeler yapıyor.

.Bakalım bu boşanmada önümüzdeki günlerde daha nasıl iddialarla karşılaşacağız...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Duygu'nun estetikli hali sosyal medyayı salladı