Sinem Kılıç kimdir? Kaç yaşında...

Profesyonel dalgıç olan Sinem Kılıç, Survivor 2019'un yarışmacı adayı oldu. 22 yaşındaki genç kadın eğer elemelerden geçebilirse yarışmada boy gösterecek. Peki, Sinem Kılıç kimdir? Kaç yaşında...

08 Ocak 2019, Salı 17:13
A A
Sinem Kılıç kimdir? Kaç yaşında...

Sinem Kılıç kimdir? Kaç yaşında...


Profesyonel dalgıç olan Sinem Kılıç, Survivor 2019'un yarışmacı adayı oldu. 22 yaşındaki genç kadın eğer elemelerden geçebilirse yarışmada boy gösterecek. Peki, Sinem Kılıç kimdir? Kaç yaşında...Survivor 2019 için geri sayım başladı... Yeni sezonda yarışmak için 30 aday belli oldu. Bu 30 kişiden güzelliyle dikkat çeken bir isim var. O da 22 yaşındaki profesyonel dalgıç Sinem Kılıç... Peki, Sinem Kılıç kimdir?


SİNEM KILIÇ KİMDİR?


Sinem Kılıç, 22 yaşında ve aslen Erzurumludur. İstanbul'da dünyaya geldi ve dalış sporuyla uğraşıyor. Özel bir üniversitede medya ve iletişim okuyor.


Sinem Kılıç kendisini şöyle anlatıyor: Geçen yıl karar verdim. İki takım da çok güçlüydü ve orada olmalıyım dedim. Survivor hayatta kalmak demek. Ve aynı zamanda tutkuyla hayatta kalmak demek. Adadaki yaşamda öncelikle atmosferi sakinleştirmek gerek. Sakin bir yapım vardır. Survivor yüzde yüz havuz ve deniz oyunu aslında. Ben de dalgıcım. Tutkuluyum, hırslıyım bu yüzden Survivor'da bunun için varım.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Can Nergis: Erkeklerden de kadınlardan da ahlaksız teklifler aldım!