Sinem Öztürk'ün gözyaşları...

Türkiye’nin Oscar adayı “Ayla” gişede 2 milyon rakamını yakalandı. Filmin yapımcısı Mustafa Uslu, elde ettikleri gişe başarısının ardından “Oscar’ı biz hak etmeyelim de kim etsin, Oscar’a çok yakınız” dedi

25 Kasım 2017, Cumartesi 12:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye’nin bu yılki Oscar adayı “Ayla”nın yapımcısı Mustafa Uslu, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Oyuncu eşi Sinem Öztürk Uslu ile bir diş kliniğine girerken objektife takılan yapımcı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

'OSCAR'A ÇOK YAKINIZ'

'OSCAR'A ÇOK YAKINIZ'

Türkiye’nin Oscar adayı “Ayla” gişede 2 milyon rakamını yakalandı. Filmin yapımcısı Mustafa Uslu, elde ettikleri gişe başarısının ardından “Oscar’ı biz hak etmeyelim de kim etsin, Oscar’a çok yakınız” dedi.

Oscar’ı almaya yakın olduklarını söyleyen Mustafa Uslu, “Yüzde yüz açık ara Oscar bekliyoruz. Hangi kurul hangi komite bu hikayeyi görmezden gelebilir?

Bu filmi izlerken sadece Türk milleti ağlamıyor. Amerikalılar bizden daha çok ağlıyor. Bu hikayenin dünyada eşi benzeri yok, biz Oscar beklemeyelim de kim beklesin” diye konuştu.

“Ayla” filmine konu olan 91 yaşındaki Kore gazisi Süleyman Dilbirliği’nin kızı Sebahat Dilbirliği’nin “Babamı kandırdılar” açıklaması sorulunca Mustafa Uslu, “Birinin evladı olmak için illa kan bağı olması gerekmiyor.

'İNSAN BABASI YOĞUN BAKIMDAYKEN BÖYLE ŞEYLER KONUŞUR MU?'

'İNSAN BABASI YOĞUN BAKIMDAYKEN BÖYLE ŞEYLER KONUŞUR MU?'

Bir tarafta 8 bin km ötedeki ‘evladım’ dediği Koreli kızı Süleyman Amca için ağlarken gerçek hayattaki kızı birtakım maddi çıkarlar için konuşabiliyor. İnsan babası yoğun bakımdayken böyle şeyler konuşur mu” diye sitem etti.

Geçen günlerde yoğun bakıma kaldırılan Süleyman Dilbirliği'nin durumuna çok üzülen Sinem Öztürk gözyaşları içinde ‘Süleyman amca benim yaşamıma yön veren insanlardan biri oldu, onun iyileşmesini dört gözle bekliyoruz’ dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Guido Senia'dan Melisa Döngel'e beğeni ve yorum