Sinema oyuncularını tarikata sokmaya çalışmış

Smallville dizisinin yıldız oyuncusu Allison Mack'in, bir seks tarikatının üst düzey yöneticisi olduğu haberi ABD gündemini meşgul etmişti. Mack'in Hollywood yıldızlarını tarikata katılmaları için ikna etmeye çalıştığı ortaya çıktı

24 Nisan 2018, Salı 20:49
A A

Gözaltına alınan ünlü oyuncu Allison Mack'in tarikatın üst düzeyinde görev yaptığı ve aralarında Harry Potter'ın yıldızı Emma Watson ile şarkıcı Kelly Clarkson'ın da olduğu Hollywood yıldızlarını ikna etmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Gözaltına alındıktan sonra bir tarikata üye olduğu ve şöhretini kullanarak bu kişileri fuhuşa zorladığı ortaya çıkan Mack hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

ÜNLÜ OYUNCULARI TARİKATA ÇAĞIRMIŞ

ÜNLÜ OYUNCULARI TARİKATA ÇAĞIRMIŞ

Business Insider, Mack’in etkisini kullanarak başka yıldız oyuncuları tarikata dahil etmeye çağırdığını ortaya çıkardı.

FUHUŞA ZORLUYORLAR

FUHUŞA ZORLUYORLAR

Mack’in “kadın hareketi olarak adlandırdığı oluşumda, liderliğini Keith Raniere isimli bir adamın üstlendiği bu olayda genç kadınlar kaçırılarak ya da ikna edilerek köle haline getiriliyor ve fuhuşa zorlanıyordu.

KIZGIN DEMİRLE BAŞ HARFLERİNİ YAZIYORLAR

KIZGIN DEMİRLE BAŞ HARFLERİNİ YAZIYORLAR

TMZ'nin haberine göre, tarikata üye kadınlar, regl dönemlerinde aç bırakılıyor ve uykudan yoksun kalıyorlar.Öyle ki tarikata katılan kadınların kasıklarına yakın noktalara kızgın demirle Raniere’nin baş harflerinin yazıldığı ifade edilmişti.  

YANIT VERMEDİ

YANIT VERMEDİ

ABD basını, Watson’ın Mack’in çağrısına yanıt vermediğini yazarken, tarikatta üst seviyede olan Mack’in daha sonra şarkıcı Kelly Clarkson’a mesaj attığını ortaya çıkardı.

'BİR ARA KONUŞALIM'

'BİR ARA KONUŞALIM'

Mack’in Clarkson’a, “Duyduğum kadarıyla oynadığım dizinin hayranıymışsın. Ben de senin hayranınım. Bir ara konuşalım dediği ortaya çıktı.

TARİKATTAN KAÇTI

TARİKATTAN KAÇTI

Clarkson’ın da Mack’e yanıt vermediği açıklanırken, tarikata Mack ile birlikte giren oyuncu Kristin Kreuk kısa süre sonra tarikattan kaçtığını açıklamıştı.

Kristin Kreuk ve Allison Mack, ülkemizde de yayınlanan Smallville dizisinde rol arkadaşıydı.

Geçen hafta yapılan baskınlarla gözaltına alınan Mack ve Raniere’nin bu suçlardan ömür boyu hapis cezası alabileceği belirtiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.