Sinema sanatçısı İlyas Salman Aydın’da gözaltına alındı

Sinema sanatçısı İlyas Salman Aydın’da gözaltına alındı

Aydın'da çekimleri devam eden ’Trendeki Yolcu’ filminin oyuncularından İlyas Salman, dün akşam filmin tanıtım toplantısının yapıldığı otelde yasak olmasına rağmen alkol kullandığı ve taşkınlık çıkardığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Salman ifade verdikten sonra serbest bırakıldı

24 Ekim 2016, Pazartesi 22:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olay, dün saat 21.30 sıralarında Aydın Büyükşehir Belediye’sinin işlettiği, Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ait Zincirlihan Otel'de meydana geldi.

İlyas Salman’ın rol aldığı ’Trendeki Yolcu’ filminin çekimleri için Aydın'da bulunan ekip, filmin tanıtım toplantısı için Zincirlihan Otel'de bir araya geldi. Alkol kullanmanın yasak olduğu otelde iddiaya göre alkol kullanan Salman, taşkınlık yaptığı gerekçesiyle görevliler tarafından uyarıldı.

İddiaya göre uyarıları dikkate almayan ve dışarıdan alınan alkolü tüketmeye devam ederek taşkınlıklarını sürdüren Salman, otel görevlilerinin şikayeti üzerine polis tarafından gözaltına alındı. Salman’ın oyuncu arkadaşları olaya tepki gösterirken, ünlü oyuncu ifadesi alınmak üzere Efeler Polis Merkezi’ne götürüldü.

Karakola gelen filmin yönetmeni Hamit Şahin yaptığı açıklamada, "İlyas Bey alkol alınması yasak olan bir yerde alkol aldığı için şikayet üzerine polis merkezine getirildi. Emniyet müdürümüzle görüştük, herhangi bir sıkıntı yok. Taraflar birbirinden şikayetçi oldukları için ifade veriyorlar.ÜNLÜ OYUNCU SERBEST BIRAKILDI

İlyas Salman, gözaltına alınarak götürüldüğü karakoldaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bağcılar'da patlama sonrası yangın çıktı! Pencereler caddeye uçtu