Sinemaya gidiyoruz!

CHAPPIE filmini herkesten önce izleme şansı, önünüze kadar geldi! Tıklayın, kaydolun.

A A
Sinemaya gidiyoruz!

"CHAPPIE" özel gösterimine hazır mısınız? Sony Pictures Release International ile düzenlenen ve CHIP okurlarını davet ettiği bu etkinliğe katılmak çok kolay.

Ön kayıt için adınızı, soyadınızı ve cep telefonunuzu basvuru@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

"CHAPPIE" ön gösterimi 5 Mart 2015 Peşembe tarihinde saat 19.15 seansındaCinemaximum Trump Towers sinemasında Salon 3'te gerçekleştirilecektir. Film 6 Mart'ta vizyona girecektir.

©2015 CTMG. All Rights Reserved.


Film hakkında

CHAPPIE, 6 Mart'ta Sinemalarda.
Aksiyon – Macera

 "District 9"un yönetmeninin sunduğu "Chappie"nin başrollerinde Sharlto Copley, Dev Patel, Sigourney Weaver ve Hugh Jackman yer alıyor. Yakın bir gelecekte suçun kontrolünü baskıcı mekanize bir polis gücü yapacaktır. Fakat artık, insanlar karşı koymaktadır. Polis droidi Chappie çalınıp yeniden programlanınca, düşünme ve hissetme becerisine sahip ilk robot olur. Chappie'yi insan ırkına ve düzene bir tehdit olarak görmeye başlayan, kudretli ve yıkıcı güçler statükoyu korumak, Chappie'nin türünün son örneği olmasını sağlamak için ellerinden geleni arkalarına koymazlar.

Columbia Pictures ve MRC, LStar Capital işbirliğiyle, bir Kinberg Genre yapımı olan "Chappie"yi sunar. Filmin başrollerini Sharlto Copley, Dev Patel, NINJA ve ¥O-LANDI VI$$ER ve Jose Pablo Cantillo'nun yanı sıra Sigourney Weaver ve Hugh Jackman üstlendi. Neill Blomkamp'ın yönettiği filmin yapımcılığını Neill Blomkamp ve Simon Kinberg, yönetici yapımcılığını ise Ben Waisbren gerçekleştirdi. Filmi Neill Blomkamp ve Terri Tatchell kaleme aldı. "Chappie"nin görüntü yönetimi Trent Opaloch, yapım tasarımı Jules Cook, kurgusu ACE'den Julian Clarke ve Mark Goldblatt, müziği Hans Zimmer'ın imzasını taşıyor. Filmin görsel efektler amirliğini Chris Harvey üstlendi.

"Chappie" tüm dünyada 4 Mart'tan itibaren gösterime girecek.

©2015 CTMG. All Rights Reserved.

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kadın maskesiyle gezen erkeklerin dünyası