Sıra dışı görünümlü tavşan Wonky yuva arıyor

İngiltere'de, tek kulağının başının ortasından çıkması nedeniyle tek boynuzlu bir ata benzetilen tavşan Wonky, yuva arıyor. Tavşan Wonky'nin sıra dışı görünümü, onu oldukça ilginç kılıyor. Şimdi bir hayır kurumunda koruma altına alınan tavşan Wonky, yeni yılda sıcak bir yuvaya kavuşmayı umuyor.

09 Aralık 2019, Pazartesi 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Wonky isimli tavşan, yeni yılda kendini sonsuza kadar sevecek bir sahip arıyor. Hayvanlara Zulmü Önleme Kraliyet Derneği (RSPCA)'dan yapılan açıklamada, tavşanın kulaklarından birinin tam kafasının ortasında durduğunu, bu da tek boynuzlu bir at gibi görünmesine neden olduğu belirtildi. Dernek çalışanı Carol Spindler, 'Wonky'nin bize gelmesinin sebebi, sahibinin ona daha fazla bakmak istememesi. Tek kulağının sivri ve kafasının ortasında olması nedeniyle olağan dışı bir görünüme sahip, tıpkı tek boynuzlu bir at gibi' dedi.


4 yaşındaki Wonky, okşanmaya oldukça hevesli ancak kucağa alınmayı pek sevmiyor. RSPCA, Wonky'nin erkek bir tavşan olduğunu ve büyük çocukları olan bir aileye sahiplendirileceğini belirtti.

Carol Spindler, 'Wonky çok sevecen bir oğlan ve ilgi göreceği iyi bir evi hak ediyor. Büyük çocuklu bir aileye harika bir uyum sağlayabilir' dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Stresli köpeği sakinleştirmenin 8 yolu (Köpeklerde stres)