Sivas'ta 'seks shop' açılımı

Sivas'ta açılan ilk seks shop'a, beklenilenin üzerinde ilgi geldi

19 Kasım 2009, Perşembe 15:34
A A

20 yıldan bu yana bu işi yapan Muammer Gödek tarafından açılan mağazada erotik ürünler bulunuyor.

Gödek, Sivas'taki müşterimin yoğun talebi üzerine böyle bir yer açmaya karar verdiklerini belirterek, şöyle dedi: “Açtığımız için de birçok kişiden teşekkür mesajı aldık. Cinsel yönden eksikliği olan çok insan var. Bu yüzden doktora gitmeye çekiniyorlar. Bizi tercih ediyorlar.

Biz de bu ürünler ile onlara yardımcı oluyoruz. Kalabalık bir müşteri potansiyelim var. Ankara'da da bir dükkanım var. Sivas'ta bulunan müşterilerimin yoğun isteği ile buraya bu dükkan açtım. Ankara'dayken Sivas'ta oturan 2 bin 870 müşterim vardı. Dükkan açarken ilk başlarda biraz tereddüt yaşadım. Fakat bu tereddüttüm boşa çıktı.

Müşterilerimiz geldikçe bize alışıyorlar. Dükkanı açtıktan sonra müşteri sayımız 5 bini geçti. İleride sadece bayanlara yönelik, bir şube daha açmayı düşünüyorum. Ben memnunum ve gelen müşterilerimizde memnun. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.”

Halife YALÇINKAYA/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.