Sivok olmazsa hedef Escude

Sivok olmazsa hedef Escude

Beşiktaş, Tomas Sivok'la anlaşamama ihtimaline karşılık yeni bir isme kenarda tutuyor

11 Temmuz 2012, Çarşamba 10:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'ın, Tomas Sivok’a verdiği süre 1 haftaya doluyor. Kartal alternatiflerle de görüşüyor. İlk tercih Sevilla forması giyen Julien Escude, Beşiktaş, 18 Temmuz’a kadar süre verdiği Tomas Sivok’la anlaşamama ihtimaline karşılık alternatifleriyle de dirsek temasında bulunuyor.

Kartal, 1.3 milyon Euro önerdiği Çek stoperiyle yeni sözleşme imzalayamazsa rotasını İspanya’ya kıracak. İlk tercih Sevilla’nın savunma oyuncusu Julien Escude. 32 yaşındaki stoper geçtiğimiz sezon Endülüs kulübünde toplam 28 maçta oynamış 1 kez fileleri sarsmıştı.

Beşiktaş, Fransız futbolcuyla görüşmelere başlayacak. 1 hafta içinde Çek stoper Tomas Sivok imzalamazsa, tecrübeli savunmacı ile el sıkışılacak.

RONALD ZUBAR BEKLEMEDE

Kartal'ın savunmaya düşündüğü bir başka isim ise Ronald Zubar. 26 yaşındaki Fransız futbolcu da Sivok ve Escude transferlerinde problem çıkması durumunda stepne olarak tutuluyor.

Teknik direktör Samet Aybaba, savunmaya transferin kısa süre içinde bitmesini ve yeni futbolcunun Avusturya kampına katılmasını istiyor

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kulüpler Birliği’nden MHK açıklaması