Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı yayınlandı! Aslı için yıkım!

Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde Ferhat sözünde durmadığı gibi Aslı karşısında bir de Vildan yüzünden zor duruma düşüyor. Aslı gerçekleri öğrenirse doğum öncesi büyük bir yıkım olacak.
 

18 Nisan 2018, Çarşamba 21:19
A A
Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı yayınlandı! Aslı için yıkım!
Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde Julide'nin hamlesi her şeyi değiştiriyor. Vildan yüzünden Ferhat çok zor bir durumda... Yiğit abisine ısrarla gerçekleri Aslı'ya aktarmasını söylüyor. Doğum öncesi bu haber Aslı'yı resmen yıkacak!

FERHAT ASLI'YA SÖYLEYECEK Mİ?

Ferhat'ın tek gecelik ilişkisi yuva yıkacağa benziyor. Şimdi yakışıklı adamın sevdiği kadına yaşadığı ilişkiyi anlatıp anlatmayacağı herkes tarafından merak ediliyor. Aslı'yı karşısına alan Ferhat, konuyu çıtlatıyor ama cümlenin sonu nereye varacak? SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

 Aslı ve Ferhat, doğacak çocuklarını düşünerek yeni bir hayata başlamak ister. Fakat geçmişte yaşananlar, onların peşini bırakmayacaktır.

Ferhat, Jülide’nin söylediklerinin doğru olup olmadığının peşine düşerken, bir yandan da Aslı’yı bu meseleden uzak tutmaya çalışır. Ancak, bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Eve geri dönen Cüneyt, Özge’yi kullanarak evde kalmayı amaçlar. Ancak Ferhat’ın bu konuda başka bir çözüm yolu olacaktır. Ferhat bir yandan da Cüneyt’e yardım eden köstebeğin peşindedir. Ferhat’ın bu yolda ulaşacağı kişi, onu şoke edecektir.

Ferhat’ın evden gitmesine mani olmak isteyen Namık’ın tercih ettiği yol başta Aslı olmak üzere evdeki herkesi şaşırtacaktır. Özge meselesi ile Aslı ve Ferhat’ın arasını açmayı planlayan Jülide hedefine ulaşacağını düşünürken, ev içerisinde kendisini bekleyen başka bir tehlikeden habersizdir.

Yiğit, Necdet cinayetinin arkasındaki sırrı çözmeye yaklaştıkça, önüne yeni engeller çıkar. Giderek Namık Emirhan ismine yaklaşan Yiğit hiç beklemediği bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.