Siz hangisini beğendiniz?: Ünlülerin uzun ve kısa saçlı hallerinin karşılaştırması

Konu saç olunca en öne çıkan duygu kararsızlık. Uzun saç mı, kısa saç mı... Hangisi daha fresh? Hangisi daha seksi? Erkekler kısa saç mı sever uzun saç mı? Onlarca soru işareti. Eğer hayatınıza uzun mu yoksa kısa saçla mı devam edeceğinize karar veremiyorsanız biraz örneklere göz atalım.

09 Şubat 2021, Salı 09:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez saçları konusunda çok fazla değişikliğe giden biri değil. Saç rengini neredeyse zaten hiç değişmiyor saç şekli olarak ise iri dalgalar favorisi. Hal böyle olunca değişiklik yapabileceği çok fazla alan kalmıyor. Bu nedenle saçlarının boyu genelde omuz hizası ve beli arasında mekik dokuyor. Uzun saçlar onu daha ihtiraslı gösterirken, kısa saçları ise daha cici.

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella'yı saçları o kadar değiştiriyor ki. Bella'nın daha ihtiraslı görünmek istediği zamanlarda uzun saçlar, daha spor görünümlerde ise kısa saç tercih ettiğini biliyoruz. Uzun saçlarıyla sizce de bir deniz kızını andırmıyor mu?

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi'nin uzun saçlarına çok alışığız. Uzun sarı saçları adeta imzası oldu onun. Ama kısa saçlarıyla da çok güzel. Küt saçlar ona daha olgun bir görünüm katıyor. Kısa saçlarla şurada herhangi bir plazaya girse sırıtmaz.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim'in imzası da uzun ve koyu renk saçları. Ama kısa saçları sizce de çok fresh durmuyor mu? Üstelik güzel omuzlarını ortaya çıkarması da cabası. Hızlı bir içe doğru fönle her yere yarım saatte hazırlanmak mümkün.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie uzun saçlarıyla tam bir genç kadın. Saçlarını kısa kullandığında ise 'Ben evin en küçük kızı değilim, büyüdüm anne oldum' mesajı vermeye çalışıyor gibi bir hali var. Uzun saçlarıyla bir partiye gidebilir, kısa saçlarıyla iş toplantısına.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Pixie saç modeli en çok kime yakışıyor diye sorsanız hiç tereddüt etmeden Scarlett Johansson deriz. Öyle yüz hatları var ki en uzun, hem de kısa saçlarla kendini gösteriyor. Elbette doğal açık saç rengi de onun en büyük avantajlarından biri.

Rihanna

Rihanna

Lob kesimi saçlar ve kakülün en iyi birleşimlerinden biri Rihanna'da can bulmuş. Hem geniş alnını kakülle doldurmuş, hem de incecik zarif boynunu kısa saçları sayesinde öne çıkarmış. Uzun saçlarıyla da daha dramatik bir görünüm elde etmiş.

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Kaia kestane tonundaki saçları uzun saça çok uygun. Ancak Kaia fark yaratmak istediğinde kesinlikle uzun saçlara yönelmeli. Uzun saçlar maalesef bunu sokaktaki herhangi birinden farksız hale getiriyor.

Zendaya

Zendaya

Zendaya artık büyüse, 24 yaşına gelse de çocuksu yüz hatlarını halen kaybetmedi. Uzun saçları ona tam bir yaz freshliği verse de kısa saç özel günleri için çok daha ideal bir görünüm sağlıyor. Zira Zendaya'nın da şekil vermesi zor saçları var.

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kortney'de şunu fark ettik, eğer göğüs dekoltesi varsa kısa saçlar; yoksa uzun saçlar kullanıyor. Bu seçim aslında çok mantıklı. Dikkatleri nereye çekeceğini çok iyi bilen, profesyonel bir hareket.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall'a iyice bir bakın. Uzun saçlarıyla lisenin, kısa saçlarıyla ofisin en güzel kızı.

Zoe Kravitz

Zoe Kravitz

Zoe'nin çıkık elmacık kemikleri, sivri çenesi kısacık saçlar için öyle uygun ki. Bu feminen yüz hatları, onun her saç modeliyle dişi enerjisinin yüksek olmasını sağlıyor.

Ariana Grande

Ariana Grande

Küçücük bir yüzü olan Ariana, genelde uzun saçlar kullanıyor. Saçlarını en kısa soldaki kadar kullandı. Nedenini bilmesek de kısa saçların da ona çok yakışacağına eminiz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER The Weeknd'in Super Bowl kostümünün yapımı 250 saat sürdü