Sizden boşanmayı planladığını gösteren 8 erken işaret

İlişkinizde sarsılmalar olduğunu fark etmeye başladığınızda tehlike çanları çalar ancak bu hemen boşanacağınız anlamına gelmez. Kocanızın kafasında ayrılma planları yaptığını düşünüyorsanız bir de bu işaretlere göz atın. Bunlarda bir kaçı size tanıdık geliyorsa, bir şeylerin yolunda gitmediğini ve bunun sizin evliliğiniz olabileceğini kabul etmenin zamanı gelmiş olabilir.

21 Eylül 2021, Salı 11:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İhtiyacınız olan son şey, eşinizin boşanma kararını çoktan vermiş olmasını, çok geç fark etmektedir.

Sağlıklı bir iletişim için her şeyin mükemmel olduğunu düşünen veya sezgilerinin aksini söylemesine rağmen her şey yolundaymış gibi davranan eşlerden olmayın.


Erken alarm zillerine dikkat edin ve sessiz sedasız boşanmayı planlıyorsa, kendinizi ve duygularınızı koruyun.

Finansal konularla daha çok ilgilenmeye başlar

Finansal konularla daha çok ilgilenmeye başlar

Her zaman faturaları idare eden bir kişi vardır - bu sizseniz, muhtemelen hanehalkı maliyesinde neler olup bittiğini fark etmeye başlamıştır. Belki de 'aylık elektrik faturası ne kadar' gibi sorular soruyor.

Bunu yapıyorsa ve karakterine aykırıysa, o zaman ya maaşında bir düşüş öngörüyor, size bahsetmediği bir şey satın almak istiyor ya da boşanmaya hazırlanmak için bütçelerini planlıyor.

Ayrıca parayı yönetme şeklinizde bir değişiklik önerebilir, örneğin; ayrı cari hesaplara geçmek veya sizi bir iş bulmaya zorlamak. 

Bu boşanmayı planladığının bir işaretidir.Size yatırım yapmayı bırakır

Size yatırım yapmayı bırakır

Size ve işlerinize olan ilgisi durur, ailenizi ziyaret etmeyi veya arkadaşlarınızla görüşmeyi bırakır - bunun yerine bahaneler üretir. 

Küçük bir şey gibi görünebilir, ancak bu küçük şey çok şey söyleyebilir. Boşanmayı planladığının bir göstergesidir.

İzleri temizlemeye başlar

İzleri temizlemeye başlar

Kocanız aniden internette ve telefonunda tarama geçmişini temizlemeye başlıyorsa. Bu işlerin ters gitmeye başladığının ilk işareti olabilir.

Sonuçta, sadece bir şifreyi değiştirir ve size söylemeyi unutursa, bu çok önemli olmayabilir. Ancak tüm tarama geçmişini siliyorsa, tüm parolalarını değiştiriyorsa, telefonunu, dizüstü bilgisayarını kilitliyorsa ve bazı aramaları yanıtlamıyorsa ve bu olağandışı görünüyorsa, sizin bilmenizi istemediği bir şey var demektir.

Geleceği sizinle planlamayı bırakır

Geleceği sizinle planlamayı bırakır

Kocanızın artık aile tatilleri, kutlamalar, nişanlar ve hatta ev tadilatları yapmak istemediğini fark ederseniz boşanmayı planlıyor olabilir.

Evrak işlerini ayırmaya çalışır

Evrak işlerini ayırmaya çalışır

Posta adresini işyeri olarak değiştirdiyse veya ortada bilinen bir sebep yokken bazı evrak işleriyle daha çok ilgilenmeye başladıysa kafasında bir plan var demektir.

  • Özellikle kişisel veya ortak varlıklarınızla ilgili evraklar evden kaybolmaya başlayabilir. 
  • Çok fazla gizlilik boşanmayı planladığını gösterir.

Kocanız , çocuklarla olan ilişkisine daha fazla konsantre olmaya başlayabilir , onları siz olmadan ailesini görmeye götürebilir veya tek başına dışarı çıkarabilir.

Bu, bir şeylerin döndüğüne dair sağlam bir ipucu ve boşanmayı planlayan bir koca için ortak bir stratejidir - sonuçta mahkemeler onun çocuklar için verdiği bu çabayı sevecek ve çocuklar da öyle!


Kendine yatırım yapmaya başlar

Kendine yatırım yapmaya başlar

İmajı hakkında daha fazla endişe duymaya mı başladı yoksa karakterine uymayan yeni kıyafetler mi aldı?

Bunlar, boşanmayı planladığının ve yeni hayatını tek bir kişi olarak planladığının işaretleri olabilir.Bunlar, boşanmayı planlayan bir kocanın bilinçsizce planlarını size bildirebileceği yaygın bilinçaltı yollarından bazılarıdır. Eşinizin boşanmayı planladığına dair işaretleri gözden kaçırmak kolay değil

Bu nedenle, bunlardan bazıları ilişkinize uyuyorsa, kendi planlarınızı yapmaya başlamanın ve kendi işlerinizi düzene sokmanın zamanı geldi demektir.

Harekete geçin demiyoruz, önleminizi alın, böylece kendinizi daha güvende hissedersiniz ve boşanmayı planlayıp planlamadığını görmek için kocanızla yüzleşmeye hazır olursunuz.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gönlü var mı yoksa hiç sevmiyor mu? Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (21 Eylül 2021)