Sizden hoşlandığını belli etmemeye çalıştığının 6 ispatı

Bazen kendimizi hafife alır, çevremizdekilerin bize olan ilgisini fark etmeyebiliriz. Siz ondan hoşlanıyorsunuz ama onun size ilgi duyup duymadığından emin olamıyor musunuz? Bu, sizin duyguları okumaktaki eksikliğinizden olabilir, belki kendiniziden emin değilsiniz. Bir başka ihtimal de, o kişinin bunu saklamaya çalışıyor olmasıdır? Hoşlandığınızın kişinin sizinle ilgilendiğini belli etmemeye çalıştığını düşünorsanız, belirtilerine bir bakın deriz!

14 Mayıs 2020, Perşembe 13:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sizinle konuşmak için bahaneler uyduruyorsa

Sizinle konuşmak için bahaneler uyduruyorsa

Size her aradığında ya da yazdığında muhakkak bir nedeni var. Doğrudan 'nasılsın?', 'naber?' yazmıyor da sürekli bir şeyler soruyor. Örneğin sizi arıyor ve "Bu akşam bir film izleyeceğim, ne öneriyorsun?" diyor. Halbuki Google'da küçük bir aramayla da film önerisi alabilir. 


Size bakakalıyorsa

Size bakakalıyorsa

Bazen insan gözünü dalar da 'misafir gelecek' derler ya, onun gözü de sana böyle dalıyor mu? Gözlerinin içine bakarak göz göze gelmesinden bahsetmiyorum, bunu duygularını saklamayan biri yapar. Onun ise sana gözü dalıyor, bilinçsiz, saklamak isterken. 


Size hep müsaitse

Size hep müsaitse

Sana özellikle bir şey yazmıyor olabilir, sinemaya davet etmiyor olabilir ama sen ne zaman arasan açıyor mu? En ufak bir ricanda koşarak geliyor mu? İlgilendiğini belli etmek istemiyor ama size de karşı koyamıyor. 

Sana dair ilginç detayları hatırlıyorsa

Sana dair ilginç detayları hatırlıyorsa

Taaa aylar öncesinden sohbetini ettiğiniz bir konuya dair en ufak detayları hatırlıyor mu? Kimsenin o kadar iyi hafızası olmaz. Özellikle zihnine kazımış işte. 


Seni arkadaş ortamlarına davet ediyorsa

Seni arkadaş ortamlarına davet ediyorsa

Seni baş başa bir yere davet etmek yerine sürekli arkadaş ortamına davet ediyorsa, sizi görmek istediğini saklıyor olabilir. Ya da önce sizi arkadaşarına iyice gösterip fikir almaya çalışıyordur. 

Sizi etkilemeye çalışıyorsa

Sizi etkilemeye çalışıyorsa

Sık sık kendinden ve iyi yaptığı şeylerden bahsediyorsa net bir şekilde sizi etkilemeye çalışıyordur. Kim ilgi duymadığını birini etkilemek için uğraşır ki?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 8 kelimeli günümüz aşk sözlügü