Size karşı ilgisini mi kaybetti? İşte anlamanın 8 yolu

İlişkilerde hem kadınlar hem de erkekler, partnerlerine olan ilgilerini kaybedebilirler. Özellikle de uzun soluklu ilişkilerde bu oldukça sık yaşanıyor. Erkekler, partnerlerine karşı olan ilgilerini kaybettikleri zaman, daha elle tutulur belirtiler gösterebilirler. Erkek arkadaşınızın size olan ilgisini kaybedip - kaybetmediğini merak ediyorsanız, işte anlamanın 8 yolu.

17 Şubat 2021, Çarşamba 14:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Artık önceliği siz değilsinizdir

1- Artık önceliği siz değilsinizdir

Size aniden bir 'seçenek'mişsiniz gibi mi davranmaya başladı? Artık diğer şeylere daha mı fazla önem veriyor? Bu can sıkıcı durum, sevdiğiniz erkeğin size olan ilgisini kaybettiğinin bir göstergesi. Her zaman size öncelik verecek birini hak ediyorsunuz.

2- Önceki kadar tutkulu değildir

İlişkinizin başında size gösterdiği tutkuyu göstermemesi ve yakınlaşmayı reddetmesi ilgisini kaybettiğinin bir göstergesi. Sizi aldatmıyor olsa bile aklında bir başkası olabilir.

3- Sizden kaçıyor ve başkalarıyla takılıyorsa...

Sevdiğiniz adam sizi görmek için çaba harcamıyor, ancak vaktini diğer dostlarıyla geçiyorsa, ilişkinizi gözden geçirmenizde fayda var. Herkesin yoğun günleri olabilir ya da dostlarıyla vakit geçirmeye ihtiyacı da olabilir. Ancak bunun sık sık yaşanması sonun başlangıcıdır.

4- Belli bir nedeni olmadan ortadan kayboluyorsa...

4- Belli bir nedeni olmadan ortadan kayboluyorsa...

Kaçamaya başlayan erkek, ilişkiyi bırakma evresine gelmiştir. Ortadan kaybolmalarındaki genel amaç, suçu karşı tarafa yüklemektir.

5- Mesajlara yanıt vermez ya da çok geç verir

Önceleri düzenli bir mesajlaşma akışınız vardı. Ama şimdi mesajlarınıza cevap vermiyor ya da saatler sonra dönüş yapıyor... Üstelik bunu sık sık yapmaya başladı... O halde ilişkinizi gözden geçirin ve sorunun ne olduğunu bulmaya çalışın.

6- Sorunla karşılaşınca sizi suçlamaya başlıyorsa...

Bir erkek ilişkiden uzaklaşmaya başladıkça, sorunları da partnerinin üzerine yıkar. En ufak bir hatanızda size fırça atar ve tüm kabahati size yükler. Hatta yapmadığınız bir şey için bile sizi suçlayabilir. Mesela; aldatma...

7- Sizinle plan yapmayı bırakmışsa...

7- Sizinle plan yapmayı bırakmışsa...

Bir zamanlar sinema, hafta sonu tatili ya da akşam yemeği planlıyordunuz. Artık tüm bunlar tarihin tozlu sayfalarında kalmış gibi görünür. Çünkü partneriniz artık ilgisini kaybetmiştir. Her seferinde buluşmak için çaba harcayan taraf siz olursunuz.

8- Düzgün iletişim kurmak imkansız hale geldiyse...

Artık ona soru soramaz hale mi geldiniz? Sizinle konuşma şekli de değişmiş gibi mi duruyor? Yan yanayken de sizinle sohbet etmek yerine telefonla uğraşmayı mı tercih ediyor. Belki de artık çevrenizdeki diğer taliplere bakma vaktiniz geldi, çünkü bu ilişkiden artık hayır yok.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dolunay hangi burcun aşk hayatını nasıl etkiliyor?