'Sizin evladınız yok mu?'

Hakan Ural konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı

13 Şubat 2015, Cuma 14:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hakan Ural konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Oğlu Engincan Ural hakkında yapılan eleştiriler için “Allah'tan Engincan hiçbir şeyi umursamıyor” yorumunda bulunan Hakan Ural, hakkında merak edilen soruları canlı yayında cevapladı…

“SENİN EVLADIN YOK MU?” Engin Can'ın çapraz bağları koptu, bu yüzden futbol oynamasına karşıyım. Benim çocuklarım her türlü eleştiriye açık olmalı. İnsanları eleştirebilirsiniz ama şahsiyetlerine, haysiyetlerine, onurlarına laf edildiği noktada sıkıntı çıkar. Fütursuz bir isim çıkıyor, sırf gündem olmak için oğlum hakkında abuk sabuk laflar ediyor.

Oğlum senin evladın yok mu? Seni kim büyüttü? çok korkuyordum üzülüp içine atmasını ama Allah'tan Engincan'ın hiçbir şey umurunda değil. Standartları koruduğumuz sürece beni de eleştirsinler, Engin Can'ı da eleştirsinler. Oğlum diye söylüyorsam Allah beni buradan çıkartmasın; Engincan dünya iyisi bir çocuk İki çocuğumdan da Allah razı olsun; pırıl pırıllar ve efendiler…

'ENGİNCAN'IN MEZUNİYETİNE GİDEMEYECEĞİM' Eşim işi gereği sürekli yurt dışında. İki yaşındaki kızım şimdiden 11 kez yurtdışına çıktı. Eşim geçtiğimiz günlerde Engincan'ın yanına, Miami'ye gitti. Bense uçak fobim olduğu için gidemedim. 10 yıldır uçak fobim var. Uçağa binemiyorum, yurt dışına çıkamıyorum.

Yıllardır uçağa binemedim. Bu fobiyi yenmenin yollarını çok denedim ama bir türlü yenemedim. Engincan bu yıl mezun oluyor, mezuniyetine bile gidemeyeceğim.

'DAYANAMAYIP AĞLIYORUM' Baba olmak dünyanın en güzel şeyi. çocukları çok seviyorum. Kızım Gisela iki yaşında. Yeniden baba olmadan önce bir ikilem yaşamıştım ama iyi ki Gisela olmuş. Engin Can ile Melisa da çok düşkünler kardeşlerine.

Engin Can ve Melisa doğduğunda çok gençtim ve hayatı hızlı yaşıyordum. 40 yaşından sonra ise daha duygusal oldum, her şeye ağlar oldum. Kemal Sunal filmi izlediğimde bile dayanamayıp ağlıyorum. Engincan ve Melisa ile birlikte büyüdüm. Kızım Gisela'da ise duygularımla babalık yaşıyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya koronavirüs oldu