Sizinki gerçek aşk mı, yoksa aşk kırıntısı mı?

Partnerinizin sosyal medya veya kısa mesajlar yoluyla sizinle flört ettiği ve genellikle sizinle ciddi bir ilişki kurma niyeti olmadan onlarla ilgilenmenizi sağlayan bir flört davranışı ile ortaya çıkar. Bu davranış biçimini seçen insanlar, partnerlerine yanlış umutlar veriyor, onları romantik bir şekilde yönlendiriyor ve iletişimlerine bağımlı hale getiriyor. Bu tür ilişkiler genellikle hiçbir yere varmaz ve bizi hüsrana uğratır.

06 Kasım 2021, Cumartesi 16:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgilizle ilişkinizde kırıntıları görmenize yardımcı olabilecek kırmızı işaretler bulunuyor aslında. Ancak bu tür manipülasyonlara son vermenize yardımcı olabilecek bazı teknikler var. İşte tüm ayrıntıları ile "ekmek kırıntısı" ile ilerleyen bir ilişkiyi sonlandırma yolları...İLİŞKİNİZLE SİZDEN DAHA AZ İLGİLENİRLER

İLİŞKİNİZLE SİZDEN DAHA AZ İLGİLENİRLER

Sizin kadar ilişkiye yatırım yapmış görünmeyebilirler. Bazen gerçek bir sebep olmadan ortadan kaybolabilir ve mesajlaşmayı keserek kafanız karışabilir. Bu tür bir davranış, insanların benlik saygısı genellikle başkalarından ne kadar ilgi görebileceklerine bağlı olan bir kırıntıyla iletişim kurmaya bağımlı hissetmelerine neden olabilir.

SİZİ DAHA İYİ TANIMAYA ÇALIŞMAZLAR

SİZİ DAHA İYİ TANIMAYA ÇALIŞMAZLAR

Bir kırıntı ile iletişiminiz sosyal medyada tonlarca mesaj ve beğeni ile doldurulabilir, ancak yüz yüze birlikte vakit geçirmeye hiç ilgi göstermeyebilirler. Bir kez buluşursanız, başka bir randevudan kaçınmaya çalışabilirler, bu da size sadece bir kez gerçek hayattaki bir bağlantı hissini vererek, daha fazlasını istemenizi sağlar.

İLETİŞİMİNİZ TUTARSIZ

İLETİŞİMİNİZ TUTARSIZ

Bu şekilde ilişki yürüten birinin, size ne zaman başka bir mesaj göndereceğini veya sizi geri arayacağını asla bilemezsiniz. Bugün size karşı sıcak görünebilirler, ancak yarın buz gibi soğuk olabilirler. Mesajlarınıza cevap vermenin uzun sürmesi ve size ilgilerini gösterirken kaotik ve tutarsız davranmanız, ekmek kırıntıları bırakarak yürütülen bir ilişkinin belirtileri olabilir.İLİŞKİDE KENDİNİZİ GÜVENSİZ HİSSEDİYORSUNUZ

İLİŞKİDE KENDİNİZİ GÜVENSİZ HİSSEDİYORSUNUZ

Böyle garip ve tutarsız davranışlar, kendinizi denizde kaybolmuş hissetmenize neden olabilir. Böyle bir partnerle, ilişkinizde nerede olduğunuzu asla bilemezsiniz. Uzmanlara göre, insanlar her zaman bizi bilerek kırmıyorlar. Bazen bunu istemeden, yalnızlık, güvensizlik ve düşük benlik saygısı tarafından yönlendirilerek, insanları kandırarak işleri daha iyi hale getirmeye çalışırken yaparlar.ZATEN BAŞKA BİRİYLE İLİŞKİ İÇİNDE OLABİLİRLER

ZATEN BAŞKA BİRİYLE İLİŞKİ İÇİNDE OLABİLİRLER

Uzmanlara göre, bazı insanlar tek bir ilişkiden yeterince yararlanamıyor ve kendileriyle ilgilenmelerini bekledikleri daha fazla kişiye ihtiyaçları var. Eşiniz "ekmek kırıntısı" davranışı gösteriyorsa, manipülasyonlarına düşen tek kişi siz değilsiniz. Bu yüzden size mesaj atmadıklarında, başka birine mesaj atmakla meşgul olabilirler.EKMEK KIRINTISINI DURDURMAK İÇİN YAPABİLECEĞİNİZ ŞEYLER

EKMEK KIRINTISINI DURDURMAK İÇİN YAPABİLECEĞİNİZ ŞEYLER

Manipülatif bir ilişkiye girmek zordur ve onu bırakmak çaba gerektirir. Uzmanlar, özgüveninizi artırmak ve bu sağlıksız ilişkiyi sona erdirmek için yapabileceğiniz birkaç şey öneriyor .

  • Partnerinizle dürüstçe konuşun. Davranışları için sizi suçlamalarına izin vermeyin ve iletişiminizde sizi rahatsız eden şeyler hakkında açıkça konuşmalarına izin verin.
  • Bir ilişkide gerçekten ne istediğinizi belirleyin. Partneriniz istediğiniz ciddi ilişkiye girmek istemiyorsa, kendi yolunuzda ilerlemeye devam edin.
  • Değerinizi bilin ve kendinize sevgi ve nezaketle davranın. Benlik saygınızı artırmak için iyi olduğunuz bir şey yapın. Kişisel bakımınıza ve keyif aldığınız şeyleri yapmaya daha fazla zaman ayırın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evlilik için hazır olmadığınızı gösteren işaretler