Skandal! Öğrencisinden hamile kaldı

Afrika'ya okul gezisinde öğrencisiyle uçağın tuvaletinde ilişkiye yaşayan öğretmen Eleanor Wilson'ın davası İngiltere'de gündem oldu

04 Ekim 2018, Perşembe 20:30
A A
UÇAKTA SKANDAL

UÇAKTA SKANDAL

İngiltere Ağustos 2015'te meydana gelen olayda 28 yaşındaki öğretmen Eleanor Wilson, uçak yolculuğu sırasında alkol aldığı ve öğrencisini öptüğü ardından tuvalette ilişkiye girdiği belirlendi.

ÖĞRENCİNİN İTİRAFI ŞOK ETKİSİ YARATTI

ÖĞRENCİNİN İTİRAFI ŞOK ETKİSİ YARATTI

Wilson'ın öğrencisinden ilişkilerini gizlemesini ve daha sonra olayı soruşturmaya başlayan yetkililere yalan söylemesini istediği de ortaya çıktı. Olayın ardından meslekten men edilen Wilson'ın davası görülürken, öğrencinin itirafı şok etkisi yarattı.

HAMİLE KALDI

HAMİLE KALDI

İddiaya göre genç kadın, olayın ardından öğrencisine hamile kaldığını ve çocuğu aldırabileceğini açıkladı. Öğrenci polis kayıtlarında "Ona tüm bunlardan dolayı pişman olup olmadığını sordum. Eleanor da bana pişman olmadığını söyledi" dedi.

"GÜZEL EVİ, GÜZEL ARABASI OLAN SEVGİLİM GİBİYDİ"

"GÜZEL EVİ, GÜZEL ARABASI OLAN SEVGİLİM GİBİYDİ"

Öğrenci sözlerine "Olası bir hamilelik konusunda ona endişelerimi söylemiştim ancak o bana önemli olmadığını ve gebelik önleyici iğne yaptırdığını söyledi. Bu artık bir öğrenci - öğretmen ilişkisinden çıkmıştı. Güzel evi, güzel arabası olan bir sevgilim gibiydi" diyerek devam etti.

SEVGİLİSİNDEN ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ, AYRILMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

SEVGİLİSİNDEN ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ, AYRILMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Şimdi 19 yaşında olan öğrenci, Eleanor Wilson'ın sevgilisinden şiddet gördüğünü ve ayrılmak istediğini ancak bir süre sonra hamile olduğunu söyleyerek karşısına çıktığını belirtti.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Davanın görülmesine devam edilirken Wilson, öğrenci ile 'flört ettiğini' doğruladı ancak hakkındaki suçlamaları reddetti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.