Skandal olay! Masterchef Murat Özdemir polise bir tomar para uzattı…

Skandal olay! Masterchef Murat Özdemir polise bir tomar para uzattı…

Masterchef programının eski yarışmacısı Murat Özdemir, yeni bir skandala imza attı. Yarışmadan diskalifiye olduktan sonra papağanına işkence eden Özdemir, aracını yanlış yere bırakınca polis ekipleri ile karşı karşıya geldi. Polislere çantasında bulunan bir tomar parayı uzatan Murat Özdemir bu davranışı sonrasında gözaltına alındı.

31 Ağustos 2021, Salı 15:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Masterchef Murat Özdemir bir skandal olayla daha görüntülendi. Olay Bolu'daki PTT Caddesi'nde meydana geldi. Murat Özdemir, aracını yanlış yere park etti. Otomobilinin çekilmesini engellemeye çalışan Özdemir, polislere ve görevlilere rüşvet teklif etti.

Sabah’tan Kasım Şahin’in haberine göre; olay sırasında cep telefonuyla sosyal paylaşım sitesinden canlı yayına başlayan Özdemir, polise ve jandarmaya hakaretler yağdırmaya başladı.


İzleyici olan vatandaşlar ise ihbarda bulundu. PTT Caddesi üzerine, asayiş, trafik ve sivil ekipler sevk edildi.

Bu esnada arabasının çekildiğini gören Murat Özdemir, el çantasından bir tomar para çıkardı ve ekiplere tepki gösterdi.

'ALIN ALIN HEPSİNİ ALIN'

Özdemir, çekiciye "Arabamı çekme, ücreti ne kadar" diye sordu. Çekicinin, '200 lira' demesinin ardından, elinde bulundurduğu bir tomar parayı görevli resmi ve sivil polislere uzatarak, "Alın alın hepsini alın" dedi.

Bu olaylar üzerine eski MasterChef Murat Özdemir, polis tarafından gözaltına alınarak ekip otosuna bindirildi ve Bahçelievler Polis Merkezine götürüldü.

Olaylar esnasında Özdemir, görevli polislere hakaret etmeye devam etti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika! Yer: İstanbul! Vantilatörü görenler 'pes' dedi