Skibbe'ye sürpriz talip

Skibbe'ye sürpriz talip

Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile yollarını ayıran Kardemir Karabükspor, Michael Skibbe ile görüştüğünü açıkladı

17 Mayıs 2012, Perşembe 15:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kulüp Başkanı Nevzat Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligde kalıcı olabilmek amacıyla önlerine koydukları hedeflere ulaşmak için titiz ve dikkatli hareket etmek zorunda olduklarını belirterek, boş olan teknik direktörlük içinde bütçelerine göre ve Karabük’e yakışacak isimler ile görüşmeye gayret ettiklerini söyledi.

Bu bağlamda görüştükleri bazı isimler olduğunu ve bunlardan birisinin de Skibbe olduğunu vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: "Henüz anlaşma yok. Kendi şartlarımız ve onun şartları görüşüldü. Kendisine teklif götürdük, cevap bekliyoruz. Bir kaç tane yerli ve yabancı teknik direktörle görüşmemiz devam ediyor.

Bu hafta sonuna kadar inşallah netleştireceğiz. İlk tercihimiz yerli hocadan yanaydı. Ancak Türkiye’de yerli oyuncu sıkıntısı olduğu gibi, yerli teknik direktör sayısı da çok az. Zaten büyük bir bölümü şu anda çalışıyor.

Karabüklüler’in gönlü rahat olsun. Karabükspor’a yakışır, bütçemize uygun olabilecek yerli veya yabancı, tecrübeli bir teknik direktörle yeni sezonda çalışmayı planlıyoruz. Gece gündüz çalışmalarımız devam ediyor. Transfer çalışmalarımıza da yeni hocamızla beraber başlayacağız." 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünal Karaman'dan Beşiktaş maçı sonrası açıklama: 2 tane soysuzun, arsızın lafları..