Slaven Bilic: Bu kadar yeter

Beşiktaş'ın Liverpool'u eleyerek üst tura çıkmasının ardından Slaven Bilic açıklamalarda bulundu

26 Şubat 2015, Perşembe 23:28
A A
Slaven Bilic: Bu kadar yeter

Slaven Bilic, "Liverpool gibi bir takıma oynadığınız da Liverpool'u yenmeniz için oyuna sadık kalmanız gerekiyor biz de onu yapsın. Sezon başından bu yana oturttuğumuz oyun planı var. Arsenal ve Tottenham'a karşı bunu yaptık. Top bizdeyken yeteri kadar cesur davranamadık. İlk yarı sıkı bir maç oldu. İkinci yarıda Liverpool üstündeki baskıyı arttırdık.

Golden sonra oyunu elimize aldık. Uzatmalarda üstün taraf bizdik. Penaltılara bırakmadan almamız gerekiyordu. Penaltı öncesi oyuncularıma omuzlarınızda bir yük olmasın iyi mücadele ettiniz dedim.

Penaltıları 7 tane oyuncumuz atmak için hemen gönüllü oldu. Harika bir gece oldu, büyük takımımız ve taraftarımız için. Öncelikle kişisel ve kulüp başarısı diye ayrım yapmamak gerekiyor. iyi performanslar ortaya koyduk.

Sadece Beşiktaş için değil Türk futbolu için büyük bir zafer. Bazı oyuncularımızın tedavi süreçleri devam ediyor. Bazıları ne söylerse söylesin önceliğimiz lig. Çok yoğun maç takvimi içinde iki tanbe daha uefa maçı oynayacağız. kendimizi buna hazırlamalıyız.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Chelsea'nin yeni yıldızı İngilizce'yi ondan öğrenecek!