Slip mayo Mehmet Günsür ile geri döndü!

En son doksanlarda zirve yapan slip mayo Mehmet Günsür ile geri döndü!

06 Ağustos 2018, Pazartesi 17:28 Son Güncelleme: 07 Ağustos 2018, Salı 09:11
A A

Oyuncu Mehmet Günsür'ün Bodrum tatilinde çekilen fotoğrafları olay oldu. Sırf teknede yaptığı dans yüzünden değil denizde giymek için seçtiği slip mayo yüzünden.

Mehmet Günsür'ün üzerindeki slip mayo, doksanlarda zirve yapmıştı. O dönemde şimdiki gibi neredeyse dize kadar uzanan renkli mayolar değil; hatları daha çok gözler önüne seren slip mayolar giyilirdi.

O yüzden arşivlerdeki fotoğrafları karıştırdığımızda birçok ünlünün o yıllarda moda olan slip mayolu görüntülerine rastlamak mümkün.

İşte geçmişten günümüze slip mayo giyen ünlü isimler....


Ayna Grubu üyeleri Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren gece vakti taş üstünde gitarla verdikleri bu pozda kıyafet olarak slip mayoyu tercih etmişler.

Modacı Cemil İpekçi'nin böyle çok mayosu var.


Türkücü kimliği ile tanıdığımız Mahsun Kırmızıgül, dönemin modasına uymuş ve vücut hatlarını ortaya döken slip mayoyu denemekten çekinmemiş.

Küçük yaşta sahneye çıkan ve kendini kabul ettiren Emrah, yoğun çalışmalarından arta kalan zamanında kendini havuza atmayı ve küçük slip mayo giymeyi pek severdi. 

Tarkan giymeyecekti de kim giyecekti?

Fatih Ürek

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.