Sofia Richie çıplak güneşlendi, Scott Disick müdahale etti

Bir süredir aşk yaşayan 19 yaşındaki Sofia Richie ve 34 yaşındaki Scott Disick Meksika'da tatilde. İkilinin güneşlenme anında fena yakalandı

07 Kasım 2017, Salı 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Seks bağımlısı olduğunu itiraf ettiğinden beri gündemden düşmeyen Scott Disick ile Sofia Richie'nin ilişkisi dünya magazin gündeminde olay olmuştu.

Bir aydır sevgili olan ikili şu sıralar Meksika'da tatilde. 19 yaşındaki Sofia Richie, Scott Disick ile çıktığı Meksika tatilinde güneşin tadını çıkarmak ve güneşlenmek istedi. Ancak Sofia vücudunda iz olsun istemediği için çırılçıplak güneşlenmeye karar verdi. 

Bir süre sevgilisiyle ilgilenmeden telefonuyla oynayan Scott daha sonra ne olduysa yerinden kalktı odasından bir havlu getirdi ve sevgilisinin çıplak bedeninin üzerine örttü. 

Bunun üzerine 19 yaşındaki güzel isim, havluya sarınarak ayaklandı. Ve aralarında küçük çaplı bir gerilim olduğu iddia edildi. 

Sofia Richie’nin Scott Disick’in eski baldızları Kendall-Kylie Jenner’lar ile son derece yakın arkadaşken böyle bir aşka yelken açması olay olmuştu. 

Bazı kaynaklar bu ikilinin aşkının çok da uzun sürmeyeceğini iddia ediyor. Bu gerilimin sebebini de buna dayandırdılar. Bir kaynağa göre iki aşığın arasında zaman zaman tartışmalar yaşanıyor ve bu durum Sofia'yı rahatsız ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder