'Sofra'nın gündemi: Kadın

'Sofra'nın gündemi: Kadın

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın geleneksel hale getirdiği Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nın bu haftaki konukları kadınlardan oluşuyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın da katıldığı programın 19 konuğu kadın ve konusu ise kadına yönelik şiddet olacak

24 Mart 2015, Salı 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nın bugünkü katılımcıları, akademisyenler, kamudan isimler, STK başkanları ve gazetecilerden oluşuyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın da katılacağı sofrada, kadına yönelik şiddet konusu ele alınacak.

Katılımcılar şu isimlerden oluşuyor:  "Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı İlknur İnceöz, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, TBMM Kadına Yönelik Şiddeti Araştırma Komisyonu Alev Dedegil, KADEM Başkanı Sare Aydın, İstanbul Kadın Platformu (İKAP) Şengül Yiğit, Başkent Kadın Platformu Derneği Başkan Vekili Berrin Sönmez, ANKA Kadın Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Suna Başak, gazeteci Balçiçek İlter, Av. Fatma Benli, CNN Türk’ten Göksel Göksu, SETA Medaim Yanık, Şehir Üniversitesi Ceren Acartürk, ODTÜ’den Prof. Dr. Feride Acar, Hacettepe Üniversitesi’nden Prof. Dr. İlknur Kaptanoğlu, Ankara Aile Mahkemesi Hakimi Zeynep Öksüzoğlu, Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan Sedide Akbulut, Hazar Derneği Başkanı Ayla Kerimoğlu, Uçan Süpürge Derneği Başkanı Halime Güner."

DHA


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bebek sahilde demirli lüks teknede yangın