Şok iddia: Nişan yüzüğünü taktı, aldattı

Gösteri dünyasının ünlü çifti Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı

13 Mart 2019, Çarşamba 09:54 Son Güncelleme:
A A

Önceki gün ortaya atılan iddialara göre, geçtiğimiz hafta sonu sosyal medya hesaplarından nişanlandıklarını duyuran Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez çiftinin hayatında hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. 


Şaşırtan iddia tıpkı Lopez'in nişanlandığı Alex rodriguez gibi eski bir beyzbol oyuncusu olan Jose Canseco'dan geldi. Canseco'nun, nişanın açıklanmasından 48 saat sonra ortaya attığı iddialara göre Alex Rodriguez, Jennifer Lopez'i aldatıyor.


Canseco "Alex, Jennifer'ın arkasından oyun çeviriyor, onu aldatıyor" dediği kadının da eski eşi Jessica Sekely olduğunu ileri sürdü. Canseco, bu iddiayı Twitter hesabından paylaştığı bir seri mesajla ortaya attı. Jose Canseco, o mesajları paylaştığı sırada Jennifer Lopez'in World of Dance adlı TV programını izlediğini de belirtti.

Canseco, bu iddiayı Twitter hesabından paylaştığı bir seri mesajla ortaya attı. Jose Canseco, o mesajların yazıldığı sırada Jennifer Lopez'in World of Dance adlı televizyon programını izlediğini de belirtti.

Jose Canseco, Twitter paylaşımlarında "Zavallı kız, onun aslında kim olduğunu bilmiyor. Alex Rodriguez, Jennifer Lopez'i aldatmayı bırak" diye yazdı.

Canseco, birkaç ay önce Rodriguez eski eşini telefonla aradığı sırada da onun yanında olduğunu ileri sürdü. Ancak Canseco'nun Rodriguez"i, bu iddialarını kanıtlamak için bir boks maçı yapmaya davet etmesi de kafaları karıştırdı.

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, bir süredir Bahamalar'da tatil yapıyor. Rodriguez, geçen hafta sonu 700 bin sterlin değerinde bir yüzük hediye ederek Lopez'e evlenme teklifinde bulunmuştu. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İspanya'da 'Gloria Fırtınası' sonrası kırmızı alarm verildi