Somer Sivrioğlu'ndan o iddialara yanıt

MasterChef programıyla ünlerine ün katan ve oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın ücret yüzünden araları açıldığı iddia edilmişti. Somer Sivrioğlu bu iddialara cevap verdi.

04 Kasım 2021, Perşembe 10:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında hem yarışmacılar hem de jüri sık sık gündeme geliyor. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüriliğini yaptığı yarışmada maaş krizi olduğu konuşuluyordu. Dört sezondur MasterChef programında Mehmet Yalçınkaya ile birlikte jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu iddilara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

'KARDEŞİMDİR, GERİSİ LAF-I GÜZAF'

'KARDEŞİMDİR, GERİSİ LAF-I GÜZAF'

Somer Sivrioğlu, "Ekmeğimizi, derdimizi, emeğimizi bölüşmüşüz yıllarca... Hayatı dolar, lira, dedikodu, yalan olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir, gerisi laf-ı güzaf" dedi.

MASTERCHEF'E NASIL JÜRİ OLDU?

MASTERCHEF'E NASIL JÜRİ OLDU?

Geçtiğimiz yıl Hakan Bilgin'in YouTube'da yayınlanan 'Mekanın Sahibine Geldik' programına konuk olan Somer Sivrioğlu, MasterChef'e nasıl şef olduğunu şu sözlerle anlatmıştı:

"Avustralya’da yaşıyordum ama Türkiye’den de kopamıyordum. Gastronomi turları düzenliyordum sık sık. ‘MasterChef başlıyor’ diye bir yazı gördüm sosyal medyada..."


"Arkadaşıma ‘MasterChef başlıyormuş, sen tanırsın Acun abinin ekibini, bir söylesene misafir şef olarak alsınlar böylece en azından burada bir MasterChef yaparım hem güzel bir hatıra olur hem de bunu Avustralya’da pazarlarım’ dedim..."


"Artık nasıl iletildi, kimden gitti bilmiyorum. Başka türlü gitmiş haber. ‘Biz de onu arıyorduk’ demişler. Olay bu şekilde gelişince de ‘sen buraya gel’ oldu. Konuştuk, Avustralya’daki işlerimden bahsettim ‘bir iki aya çeker, bitiririz’ dediler. İlk sene 38, geçen sene 80 küsür bölüm, bu sene 135’e doğru gidiyoruz. İyi ki de gelmişim, iyi ki bu kararı vermişim..."


"Ben ünlü bir şeftim, yarışmadan sonra da burada ünlü oldum! Kendi sektörümde beni tanıyorlardı zaten, ismim biliniyordu. Sadece yarışmada yemek yiyorum. Gün içinde başka bir şey yemiyorum."


ŞEFLERLE İLGİLİ ORTAYA ATILAN İDDİALAR NEYDİ?

ŞEFLERLE İLGİLİ ORTAYA ATILAN İDDİALAR NEYDİ?

MasterChef Türkiye'de maaş krizi çıktığı iddia edildi. Maaşını TL olarak alan Mehmet Yalçınkaya'nın Somer Sivrioğlu'nun maaşını döviz üzerinden almasına sinirlendiği ve yönetime resti çektiği ileri sürüldü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melisa Döngel'in yatak pozu dikkat çekti