Son 7 ayda terminalde unutulan 64'üncü çanta sahibine teslim edildi

Son 7 ayda terminalde unutulan 64'üncü çanta sahibine teslim edildi

Son 7 ayda terminalde unutulan 64'üncü çanta sahibine teslim edildi

28 Kasım 2019, Perşembe 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cem Mete OKUR/YALOVA,(DHA) - YALOVA Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Neslihan Tekgül, yolcu bekleme salonunda bulduğu ve içinde bir miktar para, cep telefonu ve özel eşyaların olduğu çantayı sahibine teslim etti.

Yalova'ya Antalya’dan yakınlarını ziyarete gelen Hanife Taştekin (59), terminale indiği sırada yolcu bekleme salonunda çantasını unuttu. Çantasını kaybettiğinden habersiz olan Taştekin, terminalden ayrıldı. Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Neslihan Tekgül devriye yaptığı sırada bulduğu çantayı amirlerine bildirerek polis noktasına götürdü. Telefon numaralarından kendisine ulaşılan Hanife Taştekin, terminale davet edilerek içinde bulunan bir miktar para, cep telefonu ve özel eşyaların bulunduğu çantayı teslim alarak yetkililere teşekkür etti.

Öte yandan Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali yetkilileri, son 7 ay içinde terminalde 64 çanta unutulduğunu ve eksiksiz olarak sahiplerine teslim edildiğini belirterek, vatandaşlardan dikkatli olmalarını istedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yalova Üniversitesi bünyesinde yapılacak Yalova Teknopark A.Ş.'nin imza töreni gerçekleşti