Son dakika! Ahmet Kural'dan yeni açıklama: Başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum

Şarkıcı Sıla'nın şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olduğu ve şüpheli sıfatıyla ifadeye çağırılan oyuncu Ahmet Kural'dan yeni bir açıklama geldi. Ahmet Kural, "Bu olaydan ben de çok ders çıkardım. Başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum" dedi

02 Kasım 2018, Cuma 15:20 Son Güncelleme:
A A
Son dakika! Ahmet Kural'dan yeni açıklama: Başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum

İlk açıklamasını dün akşam Kanal D Ana Haber'e yapan Ahmet Kural, bugün ise Instagram hesabından açıklama yaptı.

Ahmet Kural şunları söyledi:

''Dün konuyla ilgili kısa bir açıklama yapmış, tüm yaşananları yargıya vereceğim ifadede anlatacağımı söylemiştim. Öyle de yapacağım.

Çok sevmiş, sevdiğini gördüğünde gözleri parlamış bir insan olarak kalbim çok acımış olsa da bu yaşananlarla ilgili benden olumsuz bir şey duymayacaksınız.

Bu haberi de okudularSıla'nın avukatından adliye önünde yeni açıklama

Benimle ilgili amacını aşan ifadeler, gerçek olmayan şeyler söylenmiş olsa da benden kötü sözler işitmeyeceksiniz. Ben çok üzgünüm. Bunu yaşadığım için, kadına şiddetle anıldığım için, böyle bir konunun parçası olmaya imkan verdiğim için...

Dün akşamki açıklamamda da belirttiğim gib tartışmanın sebebi olan ve ağır tahrik içeren konu üzerinden başlayan yüksek sesli karşılıklı bu kinci tartışma esnasında yaşanan itişme sırasında bugüne konu olan olumsuz gelişmeler yaşandı.

Bunun dışında 45 dakika diye belirtilen süre, yerde sürükleme, küfür ve hakaret, kül tablası fırlatma, tehdit, şantaj, alıkoyma gibi benim hakkımda iddia edilenler doğru değil. Ancak ne olursa olsun, bu tip bir tartışmanın içinde bile olmamalıydım

Konu canımı ne kadar acıtsa da soğukkanlılıkla evim dahi olsa o ortamı terk etmeliydim. İddia edilen olay sırasında sevdiğim kadınla yaşadığım itişme ve sonuçları da elbette bana yakışmadı.

'BU OLAYDAN BEN DE ÇOK DERS ÇIKARDIM'

Ne olursa olsun böyle bir olayın bir tarafı olduğum için başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum.

O gece benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim.

Kadına şiddet konusundaki toplumda oluşan hassasiyeti, saygı ile karşılıyorum. Bu olaydan ben de birçok ders çıkardım. Hayatımın bundan sonrasında da çıkardığım bu derslerin gereğini yerine getirmek için çalışacağım. Bu yüzden ilk etapta bu gereklere odaklanacağım.

'ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR AŞKIN PARÇASIYDIM'

Türkiye'ye örnek gösterilen bir aşkın parçası iken bu aşkın aktörleri, bu şekilde gündeme geldik. Bu ilişkiye ve Sıla'ya karşı saygımdan, bizi sevenlerin bu ilişkiye verdiği değere hürmetimden, olayın detaylarını resmi makamlar dışında paylaşmayacağım.

Sevgiye, doğruluğa ve insanlann vicdanında iyi şeyler birikeceğine inancımı hiçbir zaman kaybetmeyeceğim.''

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ayşegül Çınar: Sevgilim beni tehdit etti