Son dakika: Cem Özer yoğun bakımda!

Son dakika: Cem Özer yoğun bakımda!

Film çekimleri sırasında sette kaza geçiren oyuncu Cem Özer, 11 gün sonra yoğun bakıma kaldırıldı. Cem Özer'in kızı babasının sağlık durumu hakkında açıklama yaptı

23 Ekim 2018, Salı 15:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sunucu ve oyuncu Cem Özer 11 gün önce Afyonkarahisar'daki film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kırmıştı. Tedavi için İstanbul'a getirilen Özer'in sağlık durumu kötüleşti ve yoğun bakıma kaldırıldı.

'ÇARESİZCE BEKLİYORUZ'

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın ulaştığı kızı Cemre Özer ''Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz.'' dedi.

'KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM'

Cem Özer, gazetecilere şu açıklamayı yapmıştı:

"Film çekimi sırasında düşme kalkma sahnelerinin olduğu kare çekiliyordu. Dengesiz düşünce kendim ettim kendim buldum. İki tane kırığımız var. Bu durum çekimleri yönetmen açısından etkiler tabii ama ben devam edeceğim. Gösteri devam etmeli. Balmahmut Köyü'nde istasyon sahnesini çekerken bir ayı çukuruna düşmem gerekiyordu. Ben de çukura gerçekten düştüm"

*Cem Özer bu açıklamanın ardından ameliyata alınmıştı.

CEM ÖZER KİMDİR?

Cem Özer, 5 Ekim 1959 tarihinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirmeden ayrıldı. Dostlar Tiyatrosu'nda çalıştı. Güçlü bir hitabet yeteneği ile tek adam şovları yaptı.  Sinema ve tiyatro oyunculuğu bir yana, esas alametifarikası Laf Lafı Açıyor'du. 1991 Eylül'ünde yayımlanmaya başlayan bu talk show, televizyon tarinin en başarılı projelerinden biri olma başarısı gösterdi. 

"Ben sizin yerinizde olsam yalnız bu programı seyrederdim," sloganlı Cem Özer, özel televizyonların yarattığı ilk yıldızlardan biri olmayı başardı. 

Televizyonda Laf Lafı Açıyor adlı programın sunuculuğuyla tanındı. Şansını Dene yarışmasında yarışmacı olarak görev aldı. Çeşitli sinema filmlerinde rol aldı.

Türkiye'nin güldüğü bu adam, sivri diliyle dikkat çekti. Medya, sanat ve siyaset dünyasına yönelik eleştirileri, zaman zaman tepki çekti. Sinan Çetin'in Berlin in Berlin'inde, Ezel Akay'ın Neredesin Firuze'sinde, Barış Pirhasan'ın Ademin Trenleri'nde oynadı. 

CEM ÖZER'İN EVLİLİKLERİ

1. evliliği: Müzisyen Erol Pekcan'nın kızı Sebla Pekcan ile 1984'te evlendi ve Cemre adında bir kızı oldu. 1989'da boşandılar.

2. evliliği: 1989'da oyuncu Selin Dilmen'le evlendi ancak birlikteliği uzun sürmedi. 

3. evliliği: 17 Ağustos 1994'te modacı Esin Maraşlıoğlu ile evlendi.

4. evliliği: 2004 yılında Nurgül Yeşilçay ile evlendi 6 yıl sonra 24 Aralık 2010'da boşandı. Osman Nejat adında bir oğulları oldu.

5. evliliği: 2017'de senarist Pınar Dura ile evlendi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya koronavirüs oldu