Son dakika: Cem Özer'den iyi haber geldi

Film çekimleri sırasında bacağı kırılan ve tedavi sırasında yağ embolisi nedeniyle hastanede komaya giren Cem Özer'in sağlık durumu ile ilgili hayranlarının yüzünü güldürecek açıklama geldi

25 Ekim 2018, Perşembe 15:33 Son Güncelleme:
A A

12 Ekim'de film çekimleri sırasında çukura düşen Cem Özer yoğun bakıma alınmıştı. Kızı Cemre Özer, ''Babamın ayağındaki kırık yüzünden beynine emboli atmış'' açıklamasını yapmıştı.

Dostlarının iyi dilekler ve dualar gönderdiği Cem Özer cephesinden sevindiren haberler geldi.

Sözcü'ye konuşan Cem Özer'in arkadaşı Umut Oğuz oyuncu ile ilgili şu sevindirici açıklamayı yaptı:

''Çevresindeki olaylara tepki vermeye başladı, doktorları tarafından bir süre daha uyutulmaya devam edecek. Sevindirici olan ise, derin uyku durumu sona erdi. Hatta herhangi bir aksilik olmadığı takdirde doktorlar Cem'in, kızını ve eşi Pınar'ı da görebileceğini söyledi. Cem Özer'in sağlığına kavuşması için dualarınızı eksik etmeyin.''

CEM ÖZER KİMDİR?

CEM ÖZER KİMDİR?

Cem Özer, 5 Ekim1959'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirmeden ayrıldı. Dostlar Tiyatrosu'nda çalıştı. Güçlü bir hitabet yeteneği ile tek adam şovları yaptı.  Sinema ve tiyatro oyunculuğu bir yana, esas alametifarikası Laf Lafı Açıyor'du. 1991'de yayılanmaya başlayan bu talk show, televizyon tarihinin en başarılı projelerinden biri olma başarısı gösterdi. 

"Ben sizin yerinizde olsam yalnız bu programı seyrederdim," sloganlı Cem Özer, özel televizyonların yarattığı ilk yıldızlardan biri olmayı başardı. 

Televizyonda Laf Lafı Açıyor adlı programın sunuculuğuyla tanındı. Şansını Dene yarışmasında yarışmacı olarak görev aldı. Çeşitli sinema filmlerinde rol aldı.

Türkiye'nin güldüğü bu adam, sivri diliyle dikkat çekti. Medya, sanat ve siyaset dünyasına yönelik eleştirileri, zaman zaman tepki çekti. Sinan Çetin'in Berlin in Berlin'inde, Ezel Akay'ın Neredesin Firuze'sinde, Barış Pirhasan'ın Ademin Trenleri'nde oynadı. 

CEM ÖZER'İN EVLİLİKLERİ:

CEM ÖZER'İN EVLİLİKLERİ:

1. evliliği: Müzisyen Erol Pekcan'nın kızı Sebla Pekcan ile 1984'te evlendi ve Cemre adında bir kızı oldu. 1989'da boşandılar.

2. evliliği: 1989'da oyuncu Selin Dilmen'le evlendi ancak birlikteliği uzun sürmedi. 

3. evliliği: 17 Ağustos 1994'te modacı Esin Maraşlıoğlu ile evlendi.

4. evliliği: 2004 yılında Nurgül Yeşilçay ile evlendi 6 yıl sonra 24 Aralık 2010'da boşandı. Osman Nejat adında bir oğulları oldu.

5. evliliği: 2017'de senarist Pınar Dura ile evlendi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.