Devran Çağlar hayatını kaybetti

Şarkıcı Devran Çağlar, Maltepe'de kaldığı bir rezidansta ölü bulundu. Yapılan ilk incelemeye göre, kalp krizinden öldüğü düşünülüyor

15 Ağustos 2019, Perşembe 19:11 Son Güncelleme:
A A

Şarkıcı Devran Çağlar'dan haber alamayan yakınları durumu, şarkıcının sahne aldığı iş yerinin sahibiyle paylaştı.

İş yeri yetkililerinin de telefonla Çağlar’a ulaşamadığını öğrenen yakınları, akşam saatlerinde şarkıcının Maltepe’de yaşadığı rezidansa geldi.


Çilingir yardımıyla dairenin kapısı açılırken, yakınları Çağlar’ın cansız bedeniyle karşılaştı.

     

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve olay yeri inceleme ekipleri sevk edildi.


DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

1 Ocak 1963 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. 90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasında olan bir zamanlar adından söz ettiren Devran Çağlar ayrıca 3 sinema filminde de rol almıştır.

Rol aldığı sinema filmleri; Acılar İçinde, İtirazım Var ve Bir Kadın Yüzünden.


Bir röportajda asıl adının Şeref Kolçak olduğunu ve Eşref Kolçak'ın büyük oğlu olduğunu iddia eden Devran Çağlar, babasının kendisini cinsel yönelimi sebebiyle reddettiğini iddia etmişti.

Devran Çağlar iddiasını şöyle aktarmıştı:''Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. "

"Bana o dönemlerde 'Ulan benim gibi bir adamın oğlu *bne olur mu? Bu bana yakışır mı?' diyerek baskı yapıyordu. Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim. Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı.''


''20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum.''


Eşref Kolçak ise Harun Kolçak’tan başka bir oğlu olduğu ve onu cinsel tercihlerinden dolayı reddettiği haberlerine isyan etmiş, yalanlanmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...